Helliot bikes
-
- Forum-lid
- Berichten: 1472
- Lid geworden op: 28 jan 2007 12:25
If it walks like a duck, quacks like a duck, flies like a duck, it's probably spam..
Enneuuhh deze troep wil toch niemand hebben
Enneuuhh deze troep wil toch niemand hebben
https://www.helliot-bikes.eu/shop/fat-b ... l/?lang=nlBeschrijving
Versterkt stalen frame T61. “Twin tubular structure“, exclusief ontwerp Helliot Bikes Design. Veel resistenter.
Verander Shimano V-Brake TZ Tourney. 3 borden, 7 pijnboompitten.
Vork met ophanging. afmetingen; 11 cm lang, 3 cm in diameter.
Gesmeed aluminium vermogen 12,5cm
Voor en achter schijfremmen Tolan.
Diameter stuur 60 cm inclusief beide vuisten. Helliot Trail Grips; 12 cm
Heeft betrekking op Mexcel Super Sport 26 inch. Breedte van 10 cm.
Banden 55 cm diameter. 36 spaken in roestvrij staal
Helliot Union ergonomisch zadel.
Helliot FFO-ketting
Helliot aluminium pedalen met reflecterend
Standaard doos M-L. Afhankelijk van de regeling van de zadelpen.
Gewicht: 21kg.
Helliot Bikes, de beste “kwaliteit-prijs-ontwerp” optie op de markt.

Ziet er uit als een kermis fiets... veel glimmertjes en glitters. Wil heel wat lijken maar is in feite niets (of althans zeer minderwaardige goedkope onderdelen).
Als je er geen verstand van hebt, loop dan eerst eens bij een lokale fietsenmaker binnen voor wat advies of lees een poosje mee op dit forum.
Hoe kom je trouwens als je er geen verstand van hebt wel bij dit "merk"... het neigt idd nogal naar spam.
Als je er geen verstand van hebt, loop dan eerst eens bij een lokale fietsenmaker binnen voor wat advies of lees een poosje mee op dit forum.
Hoe kom je trouwens als je er geen verstand van hebt wel bij dit "merk"... het neigt idd nogal naar spam.
- alliance_0
- Forum-lid
- Berichten: 1438
- Lid geworden op: 08 aug 2010 02:06
Net als Matra fietsen. De fietsen kunnen qua kwaliteit niets meer kosten als de prijs waar ze voor aangeboden worden en dat is waarschijnlijk al te veel. De 'van' prijzen zijn klinkklare nonsens.
- ophetkantje
- Forum-lid
- Berichten: 2053
- Lid geworden op: 06 jan 2011 09:05
leuk een -tweetje tussen twee nieuwe forumleden?
Ach, ik zeg ook maar wat
Dit is net zo krom Nederlands als de tekst op de site die hierboven gelinkt wordt... ik vermoed enige relatie met elkaar.
Net als een TS die bij een eerste racefiets bij dit merk uitkomt op google... vreemd.
Maar het advies blijft... loop eens binnen bij een ervaren fietsenmaker en vraag advies of speur zelf op dit forum eens naar gelijke topics.
-
- Moderator
- Berichten: 2959
- Lid geworden op: 10 mar 2008 16:48
Summer zal een vertegenwoordiger van Helliot zijn, gezien zijn IP adres. Al dan niet aangelokt door hits vanaf deze site.
T.S. daarentegen lijkt mij niets verkeerd te doen, kunnen we dus de spam en trol beschuldigingen achterwege laten?
T.S. daarentegen lijkt mij niets verkeerd te doen, kunnen we dus de spam en trol beschuldigingen achterwege laten?
Never argue with a fool; onlookers may not be able to tell the difference.