Hallo,
Iedereen kent ze wel: Alpe d'Huez, Col du Galibier, Col du Glandon, etc. Het zijn de bekende cols. Iets wat echter minder bekend is, maar misschien wel net zo leuk en zeker zo mooi is het MTB'en in de Franse Alpen. Veel mensen kiezen snel voor de racefiets in de Franse Alpen, maar ik was benieuwd of er hier mensen waren die ervaringen hebben met het MTB'en in de Franse Alpen (het liefste in de regio Grenoble, Le Bourg-d'Oisans). Hoe beviel het?
Daarnaast wilde ik graag weten of er onder de MTB-cols in die regio echte must do's zijn.
Alvast bedankt!
Youri
MTB-cols Franse Alpen
-
- Forum-lid
- Berichten: 49
- Lid geworden op: 03 jan 2015 12:23
- Locatie: Hoeven, Noord-Brabant
Wellicht ben je er van op de hoogte, maar op dit forum zal je waarschijnlijk meer respons kunnen verwachten: http://www.mountainbike.nl/forum/
Zelf overigens geen ervaring met mtben in de Alpen, enkel in Nederland.
Zelf overigens geen ervaring met mtben in de Alpen, enkel in Nederland.

Gazelle Team TVM \'99
-
- Forum-lid
- Berichten: 49
- Lid geworden op: 03 jan 2015 12:23
- Locatie: Hoeven, Noord-Brabant
Over de Col de l'Herbie en de Col du Jandri weet ik enkele dingen, maar dit zijn dan ook meteen uitersten.
- daniel1975
- Forum-lid HC
- Berichten: 42049
- Lid geworden op: 11 nov 2004 14:14
Ik heb een dal zuidelijker wel gebiked, rond Lac Serre Poncon. Zeer veel routes uitgezet waar je helemaal los op kunt gaan.
Als ze mij missen, dan ben ik…….FIETSEN!
Col du Parpaillon!!!!!!!!!!!!!!!




Gesoigneerd de zomer in met dit prachtige tenue. Welke is mooier, blauw of groen? [url=https://cycloworld.myshopify.com/nl/col ... fankleding[/url]