Over de wielersport en zijn beoefenaars.

Heuvelachtige wedstrijden

wouter098
Forum-lid
Berichten: 30
Lid geworden op: 02 jan 2011 17:24

wouter098 02 jan 2011 17:30

Hallo,

Ik ben op dit moment amateur en woon in de buurt van Maastricht. Het is dan ook niet zo gek dat ik het liefst bergop rij. Nou wil ik graag ook koersen rijden met een heuvelachtig parcours. In nederland zijn dat er bij mijn weten niet zo heel veel (Rhenen, Wageningen, ronde van klein zwitserland en nog een koers op de Amerongse berg). Dus mijn eerste vraag is dan: weet iemand nog wat andere heuvelachtige koersen in Nederland?

Mijn tweede vraag is: weet iemand nog heuvelachtige koersen in belgie? Want ik heb een kalender gevonden van de wedstrijden in belgie alleen kan ik daarop niet zien of dat een heuvelachtig parcours betreft. Kan iemand mij helpen?

Gebruikersavatar
amclassic-fan
Forum-lid HC
Berichten: 24317
Lid geworden op: 23 jun 2004 17:56
Locatie: Leende

Gebruikersavatar amclassic-fan 02 jan 2011 19:17

In Duitsland heb je een heleboel koersen die niet vlak zijn. Je kan je gewoon inschrijven op de website van de Duitse bond, mits je daar even een account aanmaakt. 1 nadeel, je moet verplicht met de elite-belofte rijden.
‘Whatever you do, those other fuckers are doing more.’
Afbeelding

Plaats reactie