Voor fietsgerelateerde topics die niet in een andere categorie passen.
-
Sulla
- Forum-lid
- Berichten: 1431
- Lid geworden op: 19 jul 2018 14:49
Sulla
02 dec 2019 14:00
DDX schreef: ↑01 dec 2019 17:50
en ook niet zelf z'n fouten inzien....
Je zelf geweldig vinden lijkt dan ook een functie-eis te zijn voor Nederlandse Radio dj's.
Wat horen die zichzelf graag lullen, om over het lachen om hun eigen slechte grappen maar te zwijgen.
Typische gevalletje rijbewijs door de shredder halen.
-
Enzzo
- Forum-lid HC
- Berichten: 8686
- Lid geworden op: 18 jul 2018 11:21
- Locatie: Frankrijk, Spanje, Italie
Enzzo
02 dec 2019 21:44
+1!!! Geweldige analyse

Nijdig over 't stuur Van uwen driewieler gebogen Ge waart nog kind
Ge ving nog nie veel wind
-
Hanz Bé
- Forum-lid HC
- Berichten: 4409
- Lid geworden op: 14 jan 2011 18:17
- Locatie: Veenendaal
Hanz Bé
03 dec 2019 20:59
Ach, als ze het nu al van dit soort antieke filmpjes moeten hebben....
-
Enzzo
- Forum-lid HC
- Berichten: 8686
- Lid geworden op: 18 jul 2018 11:21
- Locatie: Frankrijk, Spanje, Italie
Enzzo
04 dec 2019 20:01
What an absolute Twat!!!
En nog een fascist ook. Onvoorstelbaar dit soort mensen. Hulde voor de kalmte die de chauffeur bewaard
Nijdig over 't stuur Van uwen driewieler gebogen Ge waart nog kind
Ge ving nog nie veel wind
-
TKMP
- Forum-lid
- Berichten: 1510
- Lid geworden op: 02 aug 2013 21:03
TKMP
05 dec 2019 07:02
Ja best jammer dat sommige het voor vele verpesten, of bedoel je dat met fascis.
Net zoals veel nearmiss filmpjes als die van de road.cc
Veel bad energy.
-
RVV
- Forum-lid
- Berichten: 2226
- Lid geworden op: 12 apr 2014 16:12
RVV
05 dec 2019 07:28
Als ik zoiets als dit zie aankomen en dat is best vaak op de smalle boerenwegen in het Noorden dan stop ik. En ga dan in de berm staan.
-
Roelants
- Forum-lid
- Berichten: 236
- Lid geworden op: 25 jul 2015 13:14
Roelants
05 dec 2019 07:39
Volgens mij een ex-automobilist op latere leeftijd bekeerd tot het fietsdom. Langs de andere kant, die 18-tonner rijdt daar niet in zijn natuurlijke habitat.
-
MarkVeenstra
- Forum-lid HC
- Berichten: 6378
- Lid geworden op: 13 jun 2013 15:05
- Locatie: Delft
MarkVeenstra
05 dec 2019 08:39
Gewoon onzinnig wat die fietser doet..., hij kán er langs, maar weigert, en wil niet zijn verlies nemen in de discussie. Het is geven en nemen op de beperkte infrastructuur die beschikbaar is. En dit geval is er voldoende ruimte om door te fietsen.
Die trucker zal daar wel ergens zijn bestemming hebben, en of hij nog wel of niet op dat onverharde kan. Het is uiteindelijk wel zijn verantwoordelijkheid om zijn truck (en berm/weg), fatsoenlijk te behandelen. In dit geval stopt hij volledig om de ander langs te laten gaan.
WIND allrounder custom build 2015
Canyon Ultimate AL 2013
-
MarkVeenstra
- Forum-lid HC
- Berichten: 6378
- Lid geworden op: 13 jun 2013 15:05
- Locatie: Delft
MarkVeenstra
05 dec 2019 08:41
Vanochtend nog zoiets gehad, smalle weg, vrachtwagen van ene kant en ik op de fiets achter een personenauto van de andere kant... Dat was even stoppen op een iets breder stukje (bij inrit).., achter de personenauto wachten.. vrachtwagen manouvreerd zich om de auto heen.., en op dat moment nog een fietser (gewone stadsfiets), snel ff tussen vrachtwagen en personenauto door. Dan ben je toch niet goed bij je hoofd?
WIND allrounder custom build 2015
Canyon Ultimate AL 2013
-
i-mac
i-mac
05 dec 2019 15:23
Wat eigenlijk straf is, is dat de fietser zelf een vrachtwagenbestuurder is. Ik geef geen mening over wat zich hier afspeelt, want hoogstwaarschijnlijk is het maar een klein stukje van de frustratie van de fietser.
Zelf ga ik altijd uit de kanten, maar af en toe is het respect van vrachtwagenbestuurders of van tractoren héél ver te zoeken. In plaats van ietsje trager te rijden, vlammen ze aan (te hoge) snelheid langs je heen.
De smalle landbouwwegen zijn al een hele tijd niet meer voorzien op de mastodonten die er rijden. Daar is al veel verkeerd gelopen in het verleden. Een tractor was pakweg 20 jaar terug niet zo breed, hoog en snel. Nog een probleem, is dat veel van die tractoren door seizoensarbeiders worden bestuurd. En daar zijn er een pak van die lak hebben aan de anderen. Ze zitten hoog en droog, en niets kan ze raken. Hoeveel keer zie je ze niet bellen terwijl ze rijden?