2 februari 2019 | Michael Kerkhof

WK veldrijden 2019: Programma en uitslagen

Zaterdag 2 februari om 11:00 uur barst het WK veldrijden 2019 helemaal los. Op deze pagina vind je het volledige programma en zetten we na de wedstrijden de top-tien van alle categorieën online.

Programma zaterdag 2 februari:

11:00 uur: Junioren
Nederlandse selectie: Pim Ronhaar, Luke Verburg, Noah Vreeswijk, Hugo Kars, Lars Boven & Salvador Alvarado

Uitslag junioren:
1. Ben Tulett (Groot-Brittannië) 42:29 minuten
2. Witse Meeussen (België) + 20 sec
3. Ryan Cortjens (België) + 27 sec
4. Thibau Nys (België) + 42 sec
5. Pim Ronhaar (Nederland) + 46 sec
6. Tom Lindner (Duitsland) + 47 sec
7. Carlos Canal Blanco (Spanje) + 48 sec
8. Lennert Belmans (België) + 52 sec
9. Jakub Toupalik (Tsjechië) + 56 sec
10. Théo Thomas (Frankrijk) + 1:02 minuut

Ben Tulett 2019

13:00 uur: Beloften
Nederlandse selectie: Ryan Kamp, Maik van der Heijden, Roel van der Stegen, Mees Hendrikx & Tim van Dijke

Uitslag beloften:
1. Tom Pidcock (Groot-Brittannië) 47:42 minuten
2. Eli Iserbyt (België) + 15 seconden
3. Antoine Benoist (Frankrijk) + 23 seconden
4. Tomas Kopecky (Tsjechië) + 31 seconden
5. Jakob Dorigoni (Italië) + 35 seconden
6. Ben Turner (Groot-Brittannië) + 38 seconden
7. Ryan Kamp (Nederland) + 46 seconden
8. Loris Rouiller (Zwitserland) + 56 seconden
9. Thomas Mein (Groot-Brittannië) +1:07 minuut
10.

Tom Pidcock 2019

15:00 uur: Vrouwen
Nederlandse selectie: Marianne Vos, Maud Kaptheijns, Lucinda Brand, Denise Betsema, Sophie de Boer & Annemarie Worst

Uitslag vrouwen:
1. Sanne Cant (België) 47:53 minuten
2. Lucinda Brand (Nederland) + 9 sec
3. Marianne Vos (Nederland) + 15 sec
4. Denise Betsema (Nederland) + 25 sec
5. Annemarie Worst (Nederland) + 34 sec
6. Jolanda Neff (Zwitserland) + 1:16 min
7. Kaitlin Keough (Verenigde Staten) + 1:21 min
8. Nikki Harris-Brammeier (Groot-Brittannië) + 1:37 min
9. Sophie de Boer (Nederland) + 1:59 min
10. Ellen Van Loy (België) + 2:05 min

WK veldrijden 2019

EK veldrijden 2018, Mathieu van der Poel

Lees ook

Voorbeschouwing WK veldrijden 2019 in Bogense

Programma zondag 3 februari:

11:00 uur: Vrouwen U23
Nederlandse selectie: Ceylin del Carmen Alvarado, Fleur Nagengast, Inge van der Heijden, Yara Kastelijn, Puck Pieterse & Shirin van Anrooij

Uitslag vrouwen U23:
1. Inge van der Heijden (Nederland) 42:09 minuten
2. Fleur Nagengast (Nederland) + 3 sec
3. Ceylin del Carmen Alvarado + 8 sec
4. Silvia Persico (Italië) + 9 sec
5. Anna Kay (Groot-Brittannië) + 9 sec
6. Puck Pieterse (Nederland) + 9 sec
7. Katie Clouse (Verenigde Staten) + 17 sec
8. Nicole Koller (Zwitserland) + 17 sec
9. Marion Norbert-Riberolle (Frankrijk) + 21 sec
10. Clara Honsinger (Verenigde Staten) + 22 sec

15:00 uur: Heren
Nederlandse selectie: Mathieu van der Poel, Lars van der Haar, Corné van Kessel, David van der Poel, Joris Nieuwenhuis, Stan Godrie & Sieben Wouters

Uitslag heren:
1. Mathieu van der Poel (Nederland) 1:09:20 uur
2. Wout van Aert (België) + 16 sec
3. Toon Aerts (België) + 25 sec
4. Michael Vanthourenhout (België) + 50 sec
5. Laurens Sweeck (België) + 1:01 minuut
6. Lars van der Haar (Nederland) + 1:10 minuut
7. Quinten Hermans (België) + 1:24 minuut
8. Marcel Meisen (Duitsland) + 1:29 minuut
9. Jens Adams (België) + 1:31 minuut
10. Gianni Vermeersch (België) + 1:33 minuut

Mathieu van der Poel 2019

Gerelateerd

Michael Kerkhof

Schrijft over alles wat met wielrennen en fietsen te maken heeft. Houdt van mooie brilletjes, helmen en schoenen. Favoriete koers: Parijs-Roubaix, maar vindt het ook prima om naar de Ronde van Guangxi te kijken.

Strava: https://www.strava.com/athletes/3104717

Meer artikelen van Michael Kerkhof

Geef een reactie

Inloggen