2 februari 2019 | Michael Kerkhof

WK veldrijden 2019: Programma en uitslagen

Zaterdag 2 februari om 11:00 uur barst het WK veldrijden 2019 helemaal los. Op deze pagina vind je het volledige programma en zetten we na de wedstrijden de top-tien van alle categorieën online.

Programma zaterdag 2 februari:

11:00 uur: Junioren
Nederlandse selectie: Pim Ronhaar, Luke Verburg, Noah Vreeswijk, Hugo Kars, Lars Boven & Salvador Alvarado

Uitslag junioren:
1. Ben Tulett (Groot-Brittannië) 42:29 minuten
2. Witse Meeussen (België) + 20 sec
3. Ryan Cortjens (België) + 27 sec
4. Thibau Nys (België) + 42 sec
5. Pim Ronhaar (Nederland) + 46 sec
6. Tom Lindner (Duitsland) + 47 sec
7. Carlos Canal Blanco (Spanje) + 48 sec
8. Lennert Belmans (België) + 52 sec
9. Jakub Toupalik (Tsjechië) + 56 sec
10. Théo Thomas (Frankrijk) + 1:02 minuut

Ben Tulett 2019

13:00 uur: Beloften
Nederlandse selectie: Ryan Kamp, Maik van der Heijden, Roel van der Stegen, Mees Hendrikx & Tim van Dijke

Uitslag beloften:
1. Tom Pidcock (Groot-Brittannië) 47:42 minuten
2. Eli Iserbyt (België) + 15 seconden
3. Antoine Benoist (Frankrijk) + 23 seconden
4. Tomas Kopecky (Tsjechië) + 31 seconden
5. Jakob Dorigoni (Italië) + 35 seconden
6. Ben Turner (Groot-Brittannië) + 38 seconden
7. Ryan Kamp (Nederland) + 46 seconden
8. Loris Rouiller (Zwitserland) + 56 seconden
9. Thomas Mein (Groot-Brittannië) +1:07 minuut
10.

Tom Pidcock 2019

15:00 uur: Vrouwen
Nederlandse selectie: Marianne Vos, Maud Kaptheijns, Lucinda Brand, Denise Betsema, Sophie de Boer & Annemarie Worst

Uitslag vrouwen:
1. Sanne Cant (België) 47:53 minuten
2. Lucinda Brand (Nederland) + 9 sec
3. Marianne Vos (Nederland) + 15 sec
4. Denise Betsema (Nederland) + 25 sec
5. Annemarie Worst (Nederland) + 34 sec
6. Jolanda Neff (Zwitserland) + 1:16 min
7. Kaitlin Keough (Verenigde Staten) + 1:21 min
8. Nikki Harris-Brammeier (Groot-Brittannië) + 1:37 min
9. Sophie de Boer (Nederland) + 1:59 min
10. Ellen Van Loy (België) + 2:05 min

WK veldrijden 2019

EK veldrijden 2018, Mathieu van der Poel

Lees ook

Voorbeschouwing WK veldrijden 2019 in Bogense

Programma zondag 3 februari:

11:00 uur: Vrouwen U23
Nederlandse selectie: Ceylin del Carmen Alvarado, Fleur Nagengast, Inge van der Heijden, Yara Kastelijn, Puck Pieterse & Shirin van Anrooij

Uitslag vrouwen U23:
1. Inge van der Heijden (Nederland) 42:09 minuten
2. Fleur Nagengast (Nederland) + 3 sec
3. Ceylin del Carmen Alvarado + 8 sec
4. Silvia Persico (Italië) + 9 sec
5. Anna Kay (Groot-Brittannië) + 9 sec
6. Puck Pieterse (Nederland) + 9 sec
7. Katie Clouse (Verenigde Staten) + 17 sec
8. Nicole Koller (Zwitserland) + 17 sec
9. Marion Norbert-Riberolle (Frankrijk) + 21 sec
10. Clara Honsinger (Verenigde Staten) + 22 sec

15:00 uur: Heren
Nederlandse selectie: Mathieu van der Poel, Lars van der Haar, Corné van Kessel, David van der Poel, Joris Nieuwenhuis, Stan Godrie & Sieben Wouters

Uitslag heren:
1. Mathieu van der Poel (Nederland) 1:09:20 uur
2. Wout van Aert (België) + 16 sec
3. Toon Aerts (België) + 25 sec
4. Michael Vanthourenhout (België) + 50 sec
5. Laurens Sweeck (België) + 1:01 minuut
6. Lars van der Haar (Nederland) + 1:10 minuut
7. Quinten Hermans (België) + 1:24 minuut
8. Marcel Meisen (Duitsland) + 1:29 minuut
9. Jens Adams (België) + 1:31 minuut
10. Gianni Vermeersch (België) + 1:33 minuut

Mathieu van der Poel 2019

Michael Kerkhof

Stond vroeger bij de verzorgingsposten bidons te zoeken, schrijft nu over alles wat met fietsen en wielrennen te maken heeft (inclusief bidons). Is gefascineerd door lange sprintetappes, heeft de Giro als favoriete ronde en was fan van Alessandro Petacchi.

Meer artikelen van Michael Kerkhof

Geef een reactie

Inloggen