Eind juni is het alweer tijd voor de vijfde editie van Cycle for Hope. In slechts twee dagen leggen bijna 300 deelnemers 1200 kilometer af, in estafettevorm. De teams vertrekken op 23 juni uit Dordrecht en komen 48 uur later over de finish in Dorp De Hoop te Dordrecht.
De 300 deelnemers fietsen heel Nederland rond om geld op te halen voor Stichting De Hoop, die hulp biedt bij verslaving en psychische problemen. “Bij Rondje Nederland moet je vechten tegen uitputting, grenzen verleggen en jezelf overwinnen om geld op te halen voor mensen die datzelfde doen. Alleen doen zij het niet om de sportieve uitdaging, maar uit pure noodzaak, om hun leven weer op de rit te krijgen,” zegt Jelle Roodbeen.
Inschrijven en doneren kun je doen op de site van Cycle for Hope. Daarop komt tussen 23 en 25 juni ook een live-ticker op te staan.
Cycle for Hope: 1200 kilometer in 48 uur


Michael Kerkhof
4 juni 2016

Michael Kerkhof
4 juni 2016

Michael Kerkhof
Schrijft over alles wat met wielrennen en fietsen te maken heeft. Houdt van mooie brilletjes, helmen en schoenen. Favoriete koers: Parijs-Roubaix, maar vindt het ook prima om naar de Ronde van Guangxi te kijken.
Meer artikelen van Michael Kerkhof