Pagina 1 van 1

Wahoo Bolt en Strava

Geplaatst: 06 dec 2019 13:27
door oswald
Een van de eerste malen dat ik Strava koppelde, kwam op Strava ook de gemiddelde temperatuur op het overzicht scherm.
Met welke instellingen kan ik dat terug krijgen?
Of de temperatuur als dan niet op het scherm staat tijdens de activiteit, maakt geen verschil
Op de Elemnt app, zie je bij iedere training de min, max en gemiddelde temperatuur.
Screenshot_20191206-132124.png

Re: Wahoo Bolt en Strava

Geplaatst: 06 dec 2019 14:02
door raven14
Ik denk dat je dat alleen via een browser kan zien, niet via de app.

Re: Wahoo Bolt en Strava

Geplaatst: 06 dec 2019 14:21
door oswald
Schermafdruk is van de app.

Re: Wahoo Bolt en Strava

Geplaatst: 06 dec 2019 15:17
door bluebird
Apart, net ff gecheckt. Bij mij inderdaad de temperatuur niet zichtbaar op de app en wel op de site. Zelfde rit uiteraard, opgenomen met de Bolt.

Re: Wahoo Bolt en Strava

Geplaatst: 06 dec 2019 16:53
door oswald
Inderdaad, op de laptop in de browser staat de temperatuur er steeds bij. In de app zowel op tablet als smartphone slechts op één activiteit. Geen idee wat er veranderd is.

Re: Wahoo Bolt en Strava

Geplaatst: 06 dec 2019 19:01
door bluebird
Verschilt het soms per type activiteit? Ik kan me niet herinneren dat ik het gezien heb. Ik pas er net één aan van 'hiken' naar 'wandelen' en het wijzigt. Alleen nog geen temperatuur gezien, maar die activiteit had ik ook niet met Bolt opgenomen.

Re: Wahoo Bolt en Strava

Geplaatst: 06 dec 2019 19:23
door oswald
Inderdaad vlgs activiteit. Daar had ik nog niet aan gedacht. Bij lopen en wandelen, komt de temperatuur. Bij fietsen dus niet.

Re: Wahoo Bolt en Strava

Geplaatst: 06 dec 2019 21:23
door Najieto
Weergave wordt niet bepaald door je gps apparaat maar door het algoritme van strava. Er is geen mogelijkheid om de informatie schermen te veranderen in een en de zelfde sportactiviteit.

Re: Wahoo Bolt en Strava

Geplaatst: 07 mei 2020 09:07
door Rvt
Ik zat laatst op de browser strava te bekijken, en toen kon ik de afstand van een activiteit corrigeren.

Het was een ritje van 100 km exact, en na het corrigeren nog maar 96.5 km.
Dit vind ik nogal een verschil :dislike:

Ik rij wel met een snelheidssensor van wahoo die is ingesteld op de bandenmaat.

Zijn er meerdere mensen die dit is opgevallen?
Waar zou dit aan kunnen liggen?