Vraagje, ik heb een vrij aardig cluster vind ikzelf. Maar wil dit meer uitbreiden op de Veluwe, daar liggen er nogal wat waarvoor ik met de gravelbike/MTB aan de slag moet. Geen probleem, maar er liggen 4 tegels net ten noorden van Terlet waar je met de fiets officieel niet mag komen, tenminste dat denk ik. Tips om deze te pakken??
Betreft hier de bovenste 4.
Veloviewer: Vragen, Opmerkingen, Tips&Tricks
Ze organiseren er activiteiten en wandelingen: http://hoogdeelen.nl/index.php
1 is legaal te fietsen, de overige 3 heb ik gewandeld.laurens87 schreef: ↑20 feb 2023 19:52 Vraagje, ik heb een vrij aardig cluster vind ikzelf. Maar wil dit meer uitbreiden op de Veluwe, daar liggen er nogal wat waarvoor ik met de gravelbike/MTB aan de slag moet. Geen probleem, maar er liggen 4 tegels net ten noorden van Terlet waar je met de fiets officieel niet mag komen, tenminste dat denk ik. Tips om deze te pakken??
Betreft hier de bovenste 4.
https://www.strava.com/activities/8406253672
https://www.strava.com/activities/8374692268
Achteraf had ik bij de fietsrit ook de tegel linksonder te pakken en had ik een stuk minder hoeven wandelen.
Niet zijken maar reiden !
Wellicht meer een vraag voor het garmin draadje, maar het probleem speelt eigenlijk alleen op bij tegel-rondjes dus vandaar hier.
De navigatie van de garmin 530 raakt met enige regelmaat compleet in de war zodra je voor een tegeltje even 50m een zijweggetje in moet (en weer terug). Hij lijkt dan gewoon niet meer te snappen welke kant je op gaat en waar op de route je precies bent en is dan of 'koers kwijt' of geeft echt complete onzin instructies aan.
is dit te voorkomen?
De navigatie van de garmin 530 raakt met enige regelmaat compleet in de war zodra je voor een tegeltje even 50m een zijweggetje in moet (en weer terug). Hij lijkt dan gewoon niet meer te snappen welke kant je op gaat en waar op de route je precies bent en is dan of 'koers kwijt' of geeft echt complete onzin instructies aan.
is dit te voorkomen?
-
- Forum-lid
- Berichten: 490
- Lid geworden op: 05 sep 2016 20:22
- Locatie: Groningen
Hm, nooit last van op mijn 830. Ik heb "route herberekenen" uit staan (ook als je niet aan het tegelen bent heb je er IMO meer last dan gemak van)
Ik weet niet of dat alles oplost, maar dat klinkt sowieso als een goede tip want daar heb ik ook wel eens ruzie mee.FryskBloed schreef: ↑21 mei 2023 16:48 Hm, nooit last van op mijn 830. Ik heb "route herberekenen" uit staan (ook als je niet aan het tegelen bent heb je er IMO meer last dan gemak van)
Het gaat iig wel voorkomen dat hij er echt een puinhoop van gaat maken zodra hij het ff kwijt is
Thx
-
- Forum-lid
- Berichten: 490
- Lid geworden op: 05 sep 2016 20:22
- Locatie: Groningen
De 830 zet een track om naar een route met aanwijzingen. En dat doet'ie verdomd goed in mijn ervaring. Alternatief is om de track te selecteren en dan bij de instelling "show always" oid aanvinken, maar juist bij tegelen met 13x per uur afslaan naar een smal steegje vind ik het gepiep van Garmin dat er een afslag aankomt erg prettig.