Pagina 1 van 1

spam over swingparty?

Geplaatst: 22 okt 2010 22:26
door fw
Ik heb een eigen domeinnaam en registreer me op fora en sites met naamsite@domein.nl om zodoende te kunnen achterhalen waar eventuele spam vandaan komt.
Nu kreeg ik vandaag een mail in het Nederlands over een swingparty op het account dat ik bij dit forum gebruik. Ik vraag me af of meer mensen dit hebben en/of bekend is dat er wel eens adressen van het forum worden geplukt. Ik weet namelijk dat het adres in feite "te zien" is dus in theorie kan iemand het op die manier misbruiken..

Geplaatst: 22 okt 2010 22:47
door johnwx
nee dat niet maar waar is het feestje ? :D

Geplaatst: 22 okt 2010 22:54
door fw
Je moet reageren op het mailtje maar het is in een villa en er waren nog twee plekken over voor singles. Ook lagen "de matrasjes" al klaar dus het wordt er vast wel gezellig ;)

Geplaatst: 22 okt 2010 23:13
door madhill
Picca's?

Geplaatst: 23 okt 2010 14:36
door swoosh
[quote="FW"]Ik heb een eigen domeinnaam en registreer me op fora en sites met naamsite@domein.nl om zodoende te kunnen achterhalen waar eventuele spam vandaan komt.
Nu kreeg ik vandaag een mail in het Nederlands over een swingparty op het account dat ik bij dit forum gebruik. Ik vraag me af of meer mensen dit hebben en/of bekend is dat er wel eens adressen van het forum worden geplukt. Ik weet namelijk dat het adres in feite "te zien" is dus in theorie kan iemand het op die manier misbruiken..[/quote]

Gebruik voor forums registratie altijd een extern emailadres van bijv Hotmail of Gmail. Voorkomt een hoop problemen.

Ook kun je hier op dit forum je mailadres onzichtbaar maken voor andere gebruikers, in je account settings.