Pagina 1 van 1
Bagagedrager Gravel bike
Geplaatst: 08 mei 2025 20:57
door ceon
Afgelopen week mooie fietstassen gekocht van LIDL voor woon-werk verkeer.
Graag advies over een geschikte bagagedrager met een leuke prijs omdat de tassen ook maar 9,99 gekost hebben.
Heb een Cube nuroad pro.
Re: Bagagedrager Gravel bike
Geplaatst: 08 mei 2025 21:38
door Se7en
Ortlieb.
Re: Bagagedrager Gravel bike
Geplaatst: 08 mei 2025 21:49
door pino
Kijk bij Decathlon voor een redelijke prijs.
Re: Bagagedrager Gravel bike
Geplaatst: 08 mei 2025 22:58
door Fietsgenieter
Heb zelf een Nuroad race en heb de bijpassende bagagedrager, de variant waar je ook nog iets op kan leggen. Fietsvakantie met 2 tassen 10 liter eraan en drybag 10l er op
Fantastisch systeem, maar alleen te gebruiken met spatbord. Samen wel een zeer stevige, rammelvrije constructie. En door dat spatbord max 38mm.
Ook op stenige afdalingen muurvast.
Wilde eigenlijk na fietsvakanties, 3 of 4 per jaar, alles er afhalen. Maar rij er nu gewoon altijd mee.
Edit: maar wel aan de prijs. Dan idd Decathlon, op vorige fiets, 15,- dacht ik.
Re: Bagagedrager Gravel bike
Geplaatst: 09 mei 2025 09:26
door fatmodul
Op bagagedragers zou ik niet overdreven bezuinigen, je doet er lang mee en kan ze ook meenemen naar nieuwe fietsen. Vaak zijn huismerken van Duitse internet shops of Decathlon best prima, hooguit wat zwaar.
Wil je wat mooiers, beters, bijzonder ders of lichters: ortlieb, Tubus, Bontrager, Topeak.
Wil je heel mooi en duur, dan heb je de Tailfin.
Re: Bagagedrager Gravel bike
Geplaatst: 09 mei 2025 09:44
door ultra_ivo
Dat dus, goedkoop is duurkoop bij bagagedragers. Zeker omdat je dan ook het risiko loopt dat je nog meer kapot maakt.
Vanaf een Euro of 40 kun je goede dragers vinden.