Zie hier: http://forum.fiets.nl/topic.asp?TID=514 ... D=GOTOLAST
Het grote OAKLEY topic
Crystal Red Radar onderweg
, Collectie begint iets te groot te worden, daarom doe ik het een en ander in de verkoop. 2 Pro M-Frames, 2 lenzen, een Radar frame en een Livestrong Radar.
Zie hier: http://forum.fiets.nl/topic.asp?TID=514 ... D=GOTOLAST
Zie hier: http://forum.fiets.nl/topic.asp?TID=514 ... D=GOTOLAST

Van links naar rechts en van boven naar onder:
Crystal Black met gele icons/earsocks
Atomic Orange met nu nog witte icons/earsocks
Crystal Red met Red Iridium
Anti Freeze met Black Iridium
True Blue met Violet Iridium
BMX Chrome met Fire Iridium
Pearl White met Black Iridium
Infra Red met Red Iridium
Retina Burn met Jade Iridium
Desert Camo met G26
White Text met Polarized Red Iridium
Op het verlanglijstje staat nog een Blue Iridium voor de Atomic Orange en een Lemon Peel met Vented Gold Iridium.
En omdat jummeltje het zo lief vraagt een Crystal Red, het komt op de foto misschien wel mooi over maar in het echt is het rode toch een beetje donker. Ik zit er aan te denken de O'tjes om te wisselen met de Atomic Orange, daar staat het zwart weer beter bij denk ik.

de collectie ziet er in ieder geval goed uit
-
edwardisaac
- Forum-lid
- Berichten: 173
- Lid geworden op: 05 jul 2009 20:15
Is er al een 'special edition/tdf edition' dit jaar zoals de bmx vorig jaar?
Zoek maar een op Oakley Radar Echelon, had er al bijna eentje gekocht. Ik wacht toch maar ff tot ie wat beter verkrijgbaar is. Die lens lijkt mij echt de meest fantastische lens niet er is voor een Radar. Er hangt helaas wel weer een prijskaartje aan.
Master B schreef:Zoek maar een op Oakley Radar Echelon, had er al bijna eentje gekocht. Ik wacht toch maar ff tot ie wat beter verkrijgbaar is. Die lens lijkt mij echt de meest fantastische lens niet er is voor een Radar. Er hangt helaas wel weer een prijskaartje aan.
Wat wordt er bedoeld met 'True carbon'. Betekent dit dat die radar van carbon is, of is het een carbon laagje, of gewoon carbonkleur, zoals m-frames etc?
Volgens mij de carbon kleur, maar als ik de foto's zie met een matte afwerking:
[img=http://1.bp.blogspot.com/-wfs71k2g030/T ... chelon.jpg]
[img=http://1.bp.blogspot.com/-wfs71k2g030/T ... chelon.jpg]
Op oakley.com was ik nog niet zo overtuigd. Maar dit plaatje verandert de zaak. komt ook wel door lens (ruby?!)... heeft wel iets weg van fire. Tja en dan ben ik al snel verkocht.
Als het enkel carbon-kleur is, vind ik het weer wat 'minder'. Niet 'limited'-genoeg, zal ik maar zeggen
Als het enkel carbon-kleur is, vind ik het weer wat 'minder'. Niet 'limited'-genoeg, zal ik maar zeggen