Een prima kruising tussen Peaky Blinders x Downton Abby
De muziek sprak mij ook wel aan.
Fontaines DC, Kneecap, Muder Capital, Cardinals
Veel postpunk: uit Ierland uiteraard.
Fiets Magazine nr. 11-2025 is nu verkrijgbaar! Bestel jouw exemplaar zonder verzendkosten in onze shop, voor jezelf of als cadeau voor iemand anders!
Swegen... coksuka!!!!Ibarrie schreef: ↑21 okt 2025 13:44Toevallig net deze serie ook weer gekeken. Net als bij the Soprano's kijk je anders als je het eind al weet. Knap hoe de scenario schrijvers in seizoen 1 al dingen hebben laten gebeuren die vele seizoenen later pas betekenis krijgen.
Maar voor mij blijven The Wire en The Soprano's toch wel de favoriet
(okee, samen met Deadwood, maar daar lijkt het alsof ik de enige ben, haha)
Uit een recensie in NRC vandaag“ Naast een film over Springsteen en Nebraska is Deliver me from nowhere vooral een film over depressie. Over een man die óp het podium alles lijkt te hebben, maar eenmaal van dat podium áf niets meer heeft dan een slaapkamer met, God betere het, kamerbrede oranje vloerbedekking, een gitaar, een mondharmonica en eenvoudige opnameapparatuur – een Japanse Tascam 144 voor de geeks – en zijn trauma’s.”