Deze: https://www.bike24.com/p2916300.html?sku=3105034 (Nero)
Nu viel me op hoe onoverzichtelijk het aanbod bij Pirelli is. Je hebt de Pirelli P Zero Race met en zonder Speedcore, dan is er nog de RS, de SL, SmartEvo en SmartEvo 2.
Welke is nu eigenlijk het snelste? Die ik heb gekocht is de duurste (was wel goedkoper bij Futurum en ik had nog een korting, uiteraard) en volgens Pirelli de snelste (maar dat staat ook bij de RS)
Qua rijden, na 1 testrit, voel ik weinig verschil met de GP5000STR. Beetje meer grip (maar dat kan liggen aan het verschil 28mm vs 30mm)
Ik rijd ze op 4bar vooraan en 4.5bar achteraan (ik weeg 82kg) maar dat kan nog iets lager denk ik.
Plaatsen ging best vlot. Ik heb een plastic bandenwipper gebruikt maar het had zonder ook wel gegaan (waarom moeilijk doen als makkelijk ook kan), de GP5000STR ging net iets makkelijk maar niet veel.
Compressor en geen probleem om op te pompen.
Blijft onmiddelijk luchtdicht, dat was niet altijd zo met de GP5000STR.
Eerste rit al wel meteen pech

Stuk metaal eruit gehaald en gaatje wel onmiddelijk dicht door de melk, zonder drukverlies.



