WK Gravel
Een grap of om te huilen?Puffdaddy schreef: ↑08 okt 2022 23:21 Verslagje van Puck: https://www.indeleiderstrui.nl/gravel/i ... ng-voor-nk
Haha helemaal vergeten..Lcsmet schreef: ↑08 okt 2022 15:04 Je stelde die vraag 2 dagen geleden ook al.
Lcsmet schreef: ↑06 okt 2022 10:13Het WK Gravel is te bekijken op Sporza.be en in de Sporza app.Bron: Sporza.beHet WK gravel is dit weekend met livestream te bekijken op sporza.be en in de sporza-app. Zaterdag strijden de vrouwen om de regenboogtrui, zondag zijn de mannen aan zet.
En op Discovery+ wordt het ook uitgezonden.Bron: Eurosport.nlDit weekend kun je op discovery+ genieten van het allereerste officiele WK gravel.
Kan je Sporza kijken in Nederland??
- Lcsmet
- Forum-lid HC
- Berichten: 13882
- Lid geworden op: 30 mar 2009 18:55
- Locatie: Het Soete Land van Waes
2 man vooruit met nog minder dan 25 km en een voorsprong van bijna 4 minuten
Blijven ze vooruit, wie gaat winnen Oss of Vermeersch?
Blijven ze vooruit, wie gaat winnen Oss of Vermeersch?
There's a time to live, but isn't it strange
That as soon as you're born you're dying
That as soon as you're born you're dying
Mooi voor Gianni dat hij als landgenoot de eerste de wereldkampioen trui gravel mag dragen. Maar ik ben ook blij dat M VDP op het podium staat. Je zag zo dat hij even blij was voor zijn ploeggenoot. En hopelijk kan hij zo het nare WK incident wegspoelen.
Ik heb maar wat flarden gezien, dus kan ik geen oordeel geven of het een mooi parcours was.
Ik heb maar wat flarden gezien, dus kan ik geen oordeel geven of het een mooi parcours was.
If eternity should fail ....
Een vanwege te kleine ploegen en extreem smalle passages niet te controleren wegwedstrijd. Het heet een wk maar meer waarde dan een criterium kan ik er niet aan hechten.
Een gemiste kans dat er geen echte gravelrace van gemaakt is.
Een gemiste kans dat er geen echte gravelrace van gemaakt is.
Campagnolo Ultra Dork