

Fiets Magazine nr. 6-2025 (incl. de Grand Depart special) is nu verkrijgbaar! Bestel jouw exemplaar zonder verzendkosten in onze shop, voor jezelf of als cadeau voor iemand anders!
Ik heb nog nooit een BMW noch een Audi gehad.daniel1975 schreef: ↑14 mei 2022 20:28Mooi, na een BMW en een Audi nu heel degelijk overgestapt naar een veilige Volvo![]()
Vraag Marco van Basten maar even, die weet het welleon1 schreef: ↑15 mei 2022 08:59 Gefeliciteerd Hayes.
om op topic te blijven: amandelmeel en amandelmelk om er zometeen met nog wat andere ingredienten voor het ontbijt heerlijke glutenvrije pannekoekjes van de maken. Of was het nu pannenkoekjes? Ja, ik stond echt zojuist om 8u in de AH op zondagochtend....![]()
Ik vind dat je gelijk hebtdaniel1975 schreef: ↑15 mei 2022 09:24 Als je in 1 pan bakt is het pannekoek, in 2 pannen tegelijk pannenkoek toch?![]()
Collega van me wacht al meer dan een jaar op een Skoda Octavia (en moet nog wachten tot september), het kan dus altijd erger. Absurd is het wel.Lcsmet schreef: ↑15 mei 2022 09:34Ik heb nog nooit een BMW noch een Audi gehad.daniel1975 schreef: ↑14 mei 2022 20:28Mooi, na een BMW en een Audi nu heel degelijk overgestapt naar een veilige Volvo![]()
De vergissing van de aankoop van een Volvo heb ik na 6 maanden ongedaan gemaakt.
Maar sommigen is de bottomline van mijn post een beetje ontgaan vrees ik.
Met name dat ondertussen iedereen het normaal blijkt te vinden dat je op alles (heel lang) moet wachten. Zelfs een dertien in een dozijn fiets of auto.
Ik heb ooit eens 3 maanden langer moeten wachten op een Opel Zafira, vanaf dan enkel nog stockwagens gekocht.
@hayes, niettegenstaande ikzelf niets heb met Dacia kan ik wel heel goed begrijpen waarom mensen deze kopen. De Canyon onder de auto's.
Succes ermee.