Verhard of niet?
Ik spendeer veel tijd aan het uitzetten van routes als routeur van ons groepje.
Natuurlijk zijn er allerlei hulpmiddelen.
Ik maak heel veel gebruik van Streetview, helaas zijn alle wegen niet allemaal hiervan voorzien,
wat ook niet te doen is. Ook Duitsland is niet voorzien.
Soms kan ik dan via Satelliet inzoomen, maar soms zijn wegen bebost of is het bijna
niet te zien of de weg verhard is of niet.
Ik trap af: voor het uitzetten van een route in Zuid- Limburg ben ik benieuwd naar een weg.
Dus misschien dat de locals of andere mensen hier uitsluitsel over kunnen geven of deze weg geheel verhard is of niet.
Het gaat om de Molenweg tussen Banholt en Bergenhuizen?
Natuurlijk zijn er allerlei hulpmiddelen.
Ik maak heel veel gebruik van Streetview, helaas zijn alle wegen niet allemaal hiervan voorzien,
wat ook niet te doen is. Ook Duitsland is niet voorzien.
Soms kan ik dan via Satelliet inzoomen, maar soms zijn wegen bebost of is het bijna
niet te zien of de weg verhard is of niet.
Ik trap af: voor het uitzetten van een route in Zuid- Limburg ben ik benieuwd naar een weg.
Dus misschien dat de locals of andere mensen hier uitsluitsel over kunnen geven of deze weg geheel verhard is of niet.
Het gaat om de Molenweg tussen Banholt en Bergenhuizen?
Bikers are not alone
Die is verhard: zie https://www.strava.com/activities/396165668. Ik ben er met de racefiets langsgereden.
-
- Forum-lid
- Berichten: 1437
- Lid geworden op: 26 jan 2015 19:14
Is zeer onbetrouwbaar als het gaat om verhard of onverhard.martinbo schreef: ↑23 aug 2017 18:35 Of kijk op https://www.openstreetmap.org/#map=16/50.7815/5.8116
Dit wil niet altijd alles zeggen, afgelopen weekend zag en weg er op OSM ook zo uit,martinbo schreef: ↑23 aug 2017 18:35 Of kijk op https://www.openstreetmap.org/#map=16/50.7815/5.8116
was wel een zandpad in het middenstuk.
Bikers are not alone
-
- Forum-lid
- Berichten: 1437
- Lid geworden op: 26 jan 2015 19:14
Dat is nu precies wat ik bedoelde met mijn eerdere opmerking "onbetrouwbaar".puffdaddy schreef: ↑24 aug 2017 00:35Dit wil niet altijd alles zeggen, afgelopen weekend zag en weg er op OSM ook zo uit,martinbo schreef: ↑23 aug 2017 18:35 Of kijk op https://www.openstreetmap.org/#map=16/50.7815/5.8116
was wel een zandpad in het middenstuk.
Ik maak ook voor een paar groepen van mijn toerclub routes en weet het uit ervaring. In een straal van 50 à 60 km om huis weet ik het wel uit mijn hoofd wat verhard is en wat niet maar wat verder weg is dat lastiger.
In de Noordhollandsche Strade Bianche-routes zitten ook tal van gravelwegen die door OSM op dezelfde wijze — ten onrechte — als ‘verhard’ worden aangeduid.puffdaddy schreef: ↑24 aug 2017 00:35Dit wil niet altijd alles zeggen, afgelopen weekend zag een weg er op OSM ook zo uit,martinbo schreef: ↑23 aug 2017 18:35 Of kijk op https://www.openstreetmap.org/#map=16/50.7815/5.8116
was wel een zandpad in het middenstuk.