Van simpele km-tellers tot vermogensmeters en GPS

Doe-het-zelf powermeter

Maestro
Forum-lid
Berichten: 81
Lid geworden op: 13 mar 2016 12:57

Maestro 21 mar 2017 20:34

Voor de doe-het-zelvers onder ons is het ook mogelijk om een powermeter zelf te maken. In ieder geval als je handig genoeg bent met electronica (en Arduino).

De bedenker (?) zijn eigen site en stappen: http://www.instructables.com/id/Homemad ... owermeter/ + https://www.youtube.com/watch?v=v1aaupmxOsI

Misschien voor een kleine groep 'nerds' echt interessant, maar laat mooi zien dat voor slechts 55 dollar het vermogen kan worden gemeten. Blijft natuurlijk wel de vraag hoe nauwkeurig dit in werkelijk is en hoe de sensoren op de crank blijven na verloop van tijd. Mocht ik in de zomer tijd over hebben is dit misschien een leuk project om te proberen.

Gebruikersavatar
beezer
Forum-lid
Berichten: 983
Lid geworden op: 15 jan 2008 20:04
Locatie: Assen

Gebruikersavatar beezer 21 mar 2017 21:26

Primadeluxe voor de hobbynerds onder ons, maar op mijn racefiets heb ik liever deze: https://www.indiegogo.com/projects/team ... er-bicycle#/
Lid blazersgilde
Specialized Allez
Specialized Tarmac Sworks SL5
Specialized Tarmac Sworks SL6 2X

Plaats reactie