In januari ga ik voor tripje naar Milaan. De bekende bezienswaardigheden van de stad heb ik al gezien. Dus ga ik er een fietsdag van maken! Natuurlijk ga ik naar het Vigorelli, maar ik wil ook fietsenmakersateliers, bijzondere fietszaken, historische plekken, winkels met mooie fietskleding en - accessoires bezoeken.
Welke tips hebben jullie?
Een dag in Milaan
http://www.paginebianche.it/ricerca?qs= ... ano%20(MI)Weet niet of er iets van je gading tussen zit. Mijn ervaring is dat het nogal kan tegenvallen om zomaar wat zaakjes te bezoeken.
Ze liggen niet echt in de stad maar er zijn heel wat fietsfabrieken in de buurt oa Colnago, Cinelli en Passoni. Colnago heeft in ieder geval een museum en ik heb wel eens gehoord dat ze bij Passoni ook uitgebreid de tijd voor je nemen ook al koop je er geen fiets. Je kunt in ieder geval altijd vrijblijvend informeren.
Campagnolo Ultra Dork