De IsoSpeed op de bovenbuis dempt met een rebound waardoor je stabieler rijdt. De rebound op de nieuwe Madone SLR is 13% korter dan op de huidige Madone.

Velg- of schijfremmen
De Madone SLR biedt de keus tussen schrijfremmen en direct mount-velgremmen. Beide remtechnieken zijn volledig geïntegreerd in het ontwerp van het frame. De velgremversie is nog steeds lichter dan de modellen met remschijven.
Ook de stuur/stuurpen combinatie is aangepast. Er zijn meer opties in maten (breedte & stuurpenlengte) en het stuur is tot 5 graden te kantelen.
Project One ICON
Tijdens de Tour rijdt de Trek-Segafredo ploeg op de nieuwe Madone. De fiets is vanaf nu te koop bij Trek-dealers. Je kunt de Madone persoonlijk maken via Treks fietsprogramma Project One. Bijvoorbeeld met de nieuwe, exclusief voor Madone bedoelde kleurenschema’s van ICON.Madone SLR6 Disc/WSD € 5.999
Madone SLR6 Disc P1/WSD P1 € 6.599
Madone SLR8 € 7.499
Madone SLR8 P1 € 8.099
Madone SLR9 € 11.499
Madone SLR9 P1 € 12.099 Meer info: trekbikes.com/madone
Plaatjes
Nog wat plaatjes om van te genieten:

