Pagina 1 van 1

Fietsen in de Pyreneeën

Geplaatst: 26 dec 2022 14:02
door markvanderijdt
Beste fiets- en vakantieliefhebbers,

na een hele gave vakantie deze zomer in de Ubaye-streek, zoek ik nu voor mij een mooie uitvalsbasis om te fietsen in de Pyreneeën en voor het hele gezin (3 jonge kindjes) een camping. We zoeken een 'kleine' camping met zwembad en vanuit waar ik mooie dagtochtjes kan maken met de racefiets. Iemand een goede tip voor mij deze zomer?

En wil jij nog een keer naar Ubaye streek met prachtige beklimmingen om de hoek (o.a. Col de la Cayolle, Col d’Allos, Col de La Bonette), dan is https://www.campinglachaup.fr/ echt een aanrader.

Ik ben benieuwd naar jullie suggesties.

Groeten Mark

Re: Fietsen in de Pyreneeën

Geplaatst: 27 dec 2022 12:45
door synapse
Ik kan je deze camping aanraden:

https://www.campingdirect.com/nl/reserv ... -deth-potz

Een kleine simpele camping vlakbij Argeles Gazost.
Van hieruit fiets je naar de Aubisque, Hautacam, Tourmalet, Luz Ardiden, Cauterets, Pont d'Espagne.

Re: Fietsen in de Pyreneeën

Geplaatst: 27 dec 2022 13:06
door pino
Wij waren een paar dagen in Laruns.
https://www.campingdesgaves.com/

Aan de voet van de Aubisque, aangenaam met zwembad ook voor kleine kinderen. Het nodige schaduw. Op loopafstand van een leuk dorpscentrum.

Re: Fietsen in de Pyreneeën

Geplaatst: 28 dec 2022 12:23
door markvanderijdt
Dank voor jullie reacties. Gezien de ligging bij de fietsroutes hebben we gekozen (en geboekt) voor Deth Potz. Mooi om dit via de website https://climbfinder.com/nl/ uit te zoeken.

Re: Fietsen in de Pyreneeën

Geplaatst: 28 dec 2022 17:06
door pino
Ziet er uit als een leuke locatie. Have fun!

Op climbfinder staan overigens niet alle leuke klimmetjes.