Als ik de bestanden toevoeg (naam aangepast met .jpg of .gif erachter) verschijnt er een geel driehoekje met een uitroepteken.
Toevoegen lukt dus niet.....
WeTransfer link:
https://we.tl/t-TTYyunyiES
Gpx file corrupt / GarminFail
Ben bang dat er toch iets niet goed gegaan is. Er zit een flink gat tussen twee tijdstippen in je GPX bestand. Tussen 10:04 en 13:26 is niets geregistreerd. Echter liggen die coordinaten ver uit elkaar.
Het punt van 10:04 ligt in Vleuten, het punt van 13:26 ligt in Delft.
<trkpt lat="52.12075171060860157012939453125" lon="4.9977613985538482666015625">
<ele>6</ele>
<time>2022-07-14T10:04:45.000Z</time>
<extensions>
<ns3:TrackPointExtension>
<ns3:atemp>22.0</ns3:atemp>
<ns3:hr>122</ns3:hr>
<ns3:cad>0</ns3:cad>
</ns3:TrackPointExtension>
</extensions>
</trkpt>
<trkpt lat="52.0184171386063098907470703125" lon="4.35032433830201625823974609375">
<ele>6.19999980926513671875</ele>
<time>2022-07-14T13:26:15.000Z</time>
<extensions>
<ns3:TrackPointExtension>
<ns3:atemp>24.0</ns3:atemp>
<ns3:hr>148</ns3:hr>
<ns3:cad>77</ns3:cad>
</ns3:TrackPointExtension>
</extensions>
</trkpt>
Het punt van 10:04 ligt in Vleuten, het punt van 13:26 ligt in Delft.
<trkpt lat="52.12075171060860157012939453125" lon="4.9977613985538482666015625">
<ele>6</ele>
<time>2022-07-14T10:04:45.000Z</time>
<extensions>
<ns3:TrackPointExtension>
<ns3:atemp>22.0</ns3:atemp>
<ns3:hr>122</ns3:hr>
<ns3:cad>0</ns3:cad>
</ns3:TrackPointExtension>
</extensions>
</trkpt>
<trkpt lat="52.0184171386063098907470703125" lon="4.35032433830201625823974609375">
<ele>6.19999980926513671875</ele>
<time>2022-07-14T13:26:15.000Z</time>
<extensions>
<ns3:TrackPointExtension>
<ns3:atemp>24.0</ns3:atemp>
<ns3:hr>148</ns3:hr>
<ns3:cad>77</ns3:cad>
</ns3:TrackPointExtension>
</extensions>
</trkpt>
Vreemd verhaal, maar je zou dit moeten kunnen zien in de log track op het scherm. Ik heb het ook wel eens gehad, reden onbekend.
Hoe Strava de segmenten op de terugweg wel correct heeft opgeslagen is een raadsel. Of Strava draait afzonderlijk op een telefoon natuurlijk.
Dogma F
-
- Forum-lid
- Berichten: 357
- Lid geworden op: 19 jul 2012 16:52
Dan vermoed ik dat je toch je rit hebt gepauzeerd en dat stuk hebt gereden zonder dat je Garmin het opnam. Heb ik onlangs zelf ook gehad, hij gaf prima de route en hartslag/cadans etc weer, maar had ik de rit na het pauzeren niet meer gestart met als resultaat een rechte lijn tot het moment dat ik erachter kwam en hem van pauze af haalde.
Heb op 8juli precies hetzelfde meegemaakt. Reed naar het werk zo'n 3km van huis en gps heeft geregistreerd dat ik 20km verder zat en in een rechte lijn reed. Zag bij een collega nog erger. Die heeft 200km in een rechte lijn gereden terwijl zijn rit maar een goeie 80km was. Wss een gps-fix probleem. Gps is een Edge 800.