Dat noem je "op leeftijd"? Je komt pas kijkenbicycle bandit schreef: ↑10 mar 2022 13:26 ....
Mijn ogen zijn behoorlijk op leeftijd (52) en hebben best moeite om de paarse lijn van de route te onderscheiden tegen de achtergrond van de kaart. Hoe kan ik de kleur van het te volgen lijntje instellen?
Garmin Edge 530
Niet onmiddellijk een relevante tip, maar ik kan je wel het volgende meegevenbicycle bandit schreef: ↑10 mar 2022 13:26
Mijn ogen zijn behoorlijk op leeftijd (52) en hebben best moeite om de paarse lijn van de route te onderscheiden tegen de achtergrond van de kaart. Hoe kan ik de kleur van het te volgen lijntje instellen?
Ik kleef onderaan m'n bril plaklensjes. Ik ben ook al wat 'ouder' (ik word 51 dit jaar) en voor mij is dit de ideale oplossing om de soms kleinere details op m'n Garmin duidelijk te zien. Ik knip ze wel de helft kleiner, anders kijk ik er niet voldoende over. Ik heb er nu op ali besteld, kost daar nog geen 6 euro het paar, benieuwd of ze evengoed zijn als de huidige hydrotac lenzen
https://www.farmaline.be/apotheek/beste ... tille-200/
https://nl.aliexpress.com/item/1005003707697626.html
Gebruik ik ook. Laatst alvast een paar in reserve gekocht via ali en drie keer goedkoper dan in Nederland.jakkel schreef: ↑11 mar 2022 12:36Niet onmiddellijk een relevante tip, maar ik kan je wel het volgende meegevenbicycle bandit schreef: ↑10 mar 2022 13:26
Mijn ogen zijn behoorlijk op leeftijd (52) en hebben best moeite om de paarse lijn van de route te onderscheiden tegen de achtergrond van de kaart. Hoe kan ik de kleur van het te volgen lijntje instellen?
Ik kleef onderaan m'n bril plaklensjes. Ik ben ook al wat 'ouder' (ik word 51 dit jaar) en voor mij is dit de ideale oplossing om de soms kleinere details op m'n Garmin duidelijk te zien. Ik knip ze wel de helft kleiner, anders kijk ik er niet voldoende over. Ik heb er nu op ali besteld, kost daar nog geen 6 euro het paar, benieuwd of ze evengoed zijn als de huidige hydrotac lenzen
https://www.farmaline.be/apotheek/beste ... tille-200/
https://nl.aliexpress.com/item/1005003707697626.html
prj
Maar dat kleurtje kun je niet veranderen toch? Ik kan dat lijntje soms ook maar lastig zien, zeker in de felle zon, en ik ben met mijn 44 jaren nog superjong
"Niet-wielrenners. De leegheid van die levens schokt me." T.Krabbé
baanfiets kopen?
baanfiets kopen?
De 1030 plus heeft pijltjes (chevrons) in de route lijn staan. Dat is echt prettig, zowel qua rijrichting als zichtbaarheid. Heeft de 530 dat niet?
-
- Forum-lid
- Berichten: 97
- Lid geworden op: 08 mei 2017 15:41
Het kleurtje is aan te passen, alleen moet je dat wel elke keer per rit/navigatie doen.
Ga naar Menu > Navigatie > Koersen (klik op de koers die je wil rijden) > blader iets naar beneden en klik op Instellingen > Kleur. Daar kan je dan de kleur kiezen van de navigatielijn. Omslachtig.... dat wel.
Ga naar Menu > Navigatie > Koersen (klik op de koers die je wil rijden) > blader iets naar beneden en klik op Instellingen > Kleur. Daar kan je dan de kleur kiezen van de navigatielijn. Omslachtig.... dat wel.
Altijd onderweg...
Wanneer je de route via BaseCamp in laad kun je in BC al de kleur in stellenDeSnelsteKoerier schreef: ↑11 mar 2022 23:24 Het kleurtje is aan te passen, alleen moet je dat wel elke keer per rit/navigatie doen.
Ga naar Menu > Navigatie > Koersen (klik op de koers die je wil rijden) > blader iets naar beneden en klik op Instellingen > Kleur. Daar kan je dan de kleur kiezen van de navigatielijn. Omslachtig.... dat wel.
Afzien is de kunst om je protesterende organen in slaap te wiegen... onamihs stal die van P.Winnen.
Gisteren een extreem irritante foutmelding
"route bevat niet navigeerbare kaartdelen" (of iets in die trend)
Wil de hele tijd route gaan herberekenen, maar geeft dan direct aan 'rekenfout'
Ook annuleren helpt niet want 30 seconde later popt de errormelding opnieuw op. En uiteindelijk loopt je hele apparaat vast.
Probleem werd veroorzaakt doordat ik de finish van de route per ongeluk midden in een station had gelegd (dus op het perron), en dat kan de garmin dus niet aan want hij ziet het station blijkbaar als 1 grote black box. probleem valt niet via de 530 zelf op te lossen (voor zo ver ik weet), maar uiteindelijk op de telefoon het einde van de route gewijzigd en verlegd naar weg voor het station.
"route bevat niet navigeerbare kaartdelen" (of iets in die trend)
Wil de hele tijd route gaan herberekenen, maar geeft dan direct aan 'rekenfout'
Ook annuleren helpt niet want 30 seconde later popt de errormelding opnieuw op. En uiteindelijk loopt je hele apparaat vast.
Probleem werd veroorzaakt doordat ik de finish van de route per ongeluk midden in een station had gelegd (dus op het perron), en dat kan de garmin dus niet aan want hij ziet het station blijkbaar als 1 grote black box. probleem valt niet via de 530 zelf op te lossen (voor zo ver ik weet), maar uiteindelijk op de telefoon het einde van de route gewijzigd en verlegd naar weg voor het station.
- MarkVeenstra
- Forum-lid HC
- Berichten: 6103
- Lid geworden op: 13 jun 2013 15:05
- Locatie: Delft
Ik was vorige week in de Alpen, en zodra ik een route ging fietsen, ging het mis met het hoogteprofiel, en in 't verlengde met de climb pro functie.
Vriend die mee was, ook met Garmin 530,zelfde Software versie, geen enkel probleem.
Van te voren route maken, gpx bestand, inladen via Garmin Connect en dan naar het apparaat. Die vriend gebruikte exact hetzelfde gpx bestand (om dat even uit te sluiten).
Van te voren, op de Garmin, de route openen. Dan werd het hoogteprofiel nog netjes weergegeven. Maar als we dan gingen fietsen, was het in blokken en had je er niets aan.
Heeft iemand enig idee in welke hoek ik de oplossing moet zoeken?
Profiel vooraf zoals verwacht Climb pro uitkomst... Ook prima denk ik Dan gaan we fietsen, navigatie van de route aan krijg ik dit En
Vriend die mee was, ook met Garmin 530,zelfde Software versie, geen enkel probleem.
Van te voren route maken, gpx bestand, inladen via Garmin Connect en dan naar het apparaat. Die vriend gebruikte exact hetzelfde gpx bestand (om dat even uit te sluiten).
Van te voren, op de Garmin, de route openen. Dan werd het hoogteprofiel nog netjes weergegeven. Maar als we dan gingen fietsen, was het in blokken en had je er niets aan.
Heeft iemand enig idee in welke hoek ik de oplossing moet zoeken?
Profiel vooraf zoals verwacht Climb pro uitkomst... Ook prima denk ik Dan gaan we fietsen, navigatie van de route aan krijg ik dit En
WIND allrounder custom build 2015
Canyon Ultimate AL 2013
Canyon Ultimate AL 2013
- MarkVeenstra
- Forum-lid HC
- Berichten: 6103
- Lid geworden op: 13 jun 2013 15:05
- Locatie: Delft
Good question, zou ik zo niet weten. Bij mij staat die op gps+glonass.
Zou dat iets zijn wat deze profielweergave kan beïnvloeden?
Het is lastig checken, hier in 't vlakke westen van Nederland. Maar volgende week gaan we met de familie op fietsvakantie door de ardennen en Eiffel, dus dan weer gelegenheid genoeg om te experimenteren.
WIND allrounder custom build 2015
Canyon Ultimate AL 2013
Canyon Ultimate AL 2013