Pagina 1 van 1
Hallux valgus en platvoeten, welke schoenen?
Geplaatst: 14 jun 2018 22:38
door marcelbakero
Ik fiets al vele jaren. Ik heb aan beide voeten een hallux valgus en platvoeten. De afgelopen jaren heb ik met sidi's gereden en mijn normale steunzolen. De laatste tijd is de pijn aan mijn voeten tijdens 't fietsen alleen maar erger geworden. Ik krijg nu een voetdrukanalyse. Heeft echter iemand al een tip qua schoenen?
Re: Hallux valgus en platvoeten, welke schoenen?
Geplaatst: 14 jun 2018 22:51
door timo2.0
Ik heb platvoeten en een hoge wreef maar geen hallux valgus. Sidi's heb ik ooit twintig jaar geleden een keer geprobeerd en die waren veel te smal voor mij. Sinds een jaar of 15 fiets ik uitsluitend nog met Mavic schoenen (voorheen Adidas) en dat bevalt prima.
Re: Hallux valgus en platvoeten, welke schoenen?
Geplaatst: 15 jun 2018 07:21
door Nee_Nee
dat wordt zoeken naar een individuele oplossing die voor jou passend is.
Passen je zooltjes in je huidige schoenen? Helpt dat?
Re: Hallux valgus en platvoeten, welke schoenen?
Geplaatst: 15 jun 2018 19:05
door anderson99
Ik heb ook mavic schoenen zijn redelijk breed maar als je echte plat voeten hebt denk dat die net te smal is. De voetbed is echt super relaxt geen goedkope troep zoals Specialized. Volgens mij zijn North wave en Pearl Izumi wat breder.
Re: Hallux valgus en platvoeten, welke schoenen?
Geplaatst: 15 jun 2018 20:48
door mrcoffee
Lake schoenen in de wide of extra wide variant... bijv de CX237
Re: Hallux valgus en platvoeten, welke schoenen?
Geplaatst: 16 jun 2018 00:13
door Swedish Chef
Geen tip voor een merk, wel voor een specialist, Misschien kan Bikeshoe4u je helpen.
Re: Hallux valgus en platvoeten, welke schoenen?
Geplaatst: 16 jun 2018 12:11
door prjz
Je kunt speciale zooltjes van Specialized kopen, daar zitten ook wigs bij voor valgus of hallux.
Trouwens koop geen Specialized schoenen want die hebben een zool met een valguscorrectie, omdat de meeste mensen deze stand hebben.
Ik heb recentelijk een paar Nortwace Revolution schoenen gekocht, die vallen lekker breed. Ik heb daar wel de zolen van Specialized in die ik ook heb gekocht,
Maar als je veel last hebt, zou ik er toch eerst eens naar laten kijken. Kopen kan altijd nog.
Re: Hallux valgus en platvoeten, welke schoenen?
Geplaatst: 16 jun 2018 14:59
door marcelbakero
Dank allen!!!
Re: Hallux valgus en platvoeten, welke schoenen?
Geplaatst: 21 jun 2018 21:14
door wolly68
Ik heb dezelfde voetafwijkingen. Sinds kort heb ik sidi’s in de mega uitvoering. Die zijn 4 mm breder en hebben een hogere wreef. Ze bevallen mij erg goed