Pagina 1 van 2

Ervaringen VOID kleding

Geplaatst: 09 mar 2018 13:38
door havana
Wie heeft ervaring met VOID kleding en zo ja hoe luidt deze?

Ze hebben wel een leuke softshell die me wel aanspreekt.

Re: Ervaringen VOID kleding

Geplaatst: 09 mar 2018 15:52
door DDX
Ik heb een softshell/regenjackje van 2 jaar geleden oid.
Bevalt prima, alleen wat kleine zakjes achterop.
Beetje vergelijkbaar met de gabba, maar zit net ff wat strakker om lichaam dus prima voor pittige ritjes in de regen.

Re: Ervaringen VOID kleding

Geplaatst: 28 mar 2018 17:52
door xml
ik heb twee truitjes voor in de zomer, vind het geweldig qua design en zitten echt goed. voor mij geen Rapha meer.

Re: Ervaringen VOID kleding

Geplaatst: 24 mar 2019 23:21
door Desertstorm
Zijn er inmiddels meer ervaringen met dit merk?
Ben zelf benieuwd naar de Print Jersey.
En zijn er kortingscodes?

Re: Ervaringen VOID kleding

Geplaatst: 28 mar 2019 21:10
door xml
inschrijven op de nieuwsbrief, dan krijg je van tijd tot tijd codes. erg nuttig. ik ben blij van de truitjes (Pure Jersey), eens de temperaturen zomers zijn, is dit m'n lievelings shirt.

Re: Ervaringen VOID kleding

Geplaatst: 30 mar 2019 06:58
door r600
Vestje van Void, bevalt prima

Re: Ervaringen VOID kleding

Geplaatst: 02 apr 2019 13:39
door Desertstorm
Dank. Ga ik doen.

Re: Ervaringen VOID kleding

Geplaatst: 26 feb 2020 19:21
door xml
breaking news :( dit staat momenteel op hun website.

WearColour Sweden AB, reg.no 556804-0397, was declared in bankruptcy on February 11 2020. No orders can be placed or processed at this moment. The bankruptcy estate is currently seeking a solution to recommence the e-commerce.

Re: Ervaringen VOID kleding

Geplaatst: 26 feb 2020 20:32
door hayes
Oei... Nochtans een welbekend merk? Een goei graadmeter is altijd kijken hoeveel namaak er op Aliexpress staat...

Ik merk wel dat er verschrikkelijk veel kleine merken opduiken die allemaal premium prijzen vragen.
Als je dan enkel moet afgaan op een online reputatie, dan twijfel je toch.
Ik vind € 100 voor een licht zomershirt gewoon veel geld.

Het is een harde wereld denk ik. De markt voor zulke merken is ook niet oneindig groot. Het zijn toch échte liefhebbers die dan nog eens behoorlijk met fietsimago bezig zijn die klanten zijn? Nee?

Re: Ervaringen VOID kleding

Geplaatst: 27 feb 2020 11:09
door xml
ik ben ongelofelijk blij met het herfst truitje dat ik onlangs gekocht heb, beste longsleeve voor de fiets die ik ooit gedragen heb, wil niks anders meer. ook hun Pure Jersey voor in de zomer ben ik gek op. ik hoefde niet verder te zoeken, VOID was perfect voor me. maar... zonder de sale en speciale acties zou ik ze idd nooit kopen. de prijs/kwaliteit was wel gerechtvaardigd hoor maar de volle pot kon ik er nooit voor geven.

Re: Ervaringen VOID kleding

Geplaatst: 27 feb 2020 11:30
door Michelheemskerk
Void is failliet. Check hun website www.voidcycling.com

Re: Ervaringen VOID kleding

Geplaatst: 01 mei 2020 16:45
door xml
VOID zal binnenkort terug onder de levenden te vinden zijn.