Pagina 1 van 1

terp Tespelduyn

Geplaatst: 05 mei 2011 23:31
door josdecoach
Bij Noordwijkerhout is een nieuwe golfbaan geopend..op een 25 m hoge terp.
Weet iemand of het toegestaan/ mogelijk is daar naar 'boven' te fietsen?

(klik)

Geplaatst: 06 mei 2011 00:12
door fizik
Er is een pad naar boven, daar kun je vast overheen fietsen. Of ze blij van je worden is een heel ander verhaal...

Geplaatst: 06 mei 2011 00:20
door jasperr
Haha. :D Elke keer als ik er langs rijd denk ik hetzelfde; Het zou mooi zijn als je daar naar boven kan en mag rijden. Is toch een goede krachtraining en natuurlijk gewoon erg leuk, want zoveel valt er niet te klimmen in de buurt.

Geplaatst: 06 mei 2011 00:52
door robbebopper
Op golfterreinen doen ze over het algemeen erg moeilijk over "ongenode gasten". Ten eerste moet het wel een beetje exclusief blijven, en ten tweede speelt veiligheid een rol. Je zal maar zo'n golfbal met 200 km/h in je nek krijgen.

Bij mij in de buurt heb je ook zo'n locatie, Golfclub "De Gulbergen" in Mierlo. De berg die daar ligt, is een afvalberg van een goeie dertig meter. Loopt een mooi asfaltweggetje naar boven. Ik ga er wel eens fietsen, maar alleen als er vrijwel niemand te zien is. Een keer stond daar iemand in zo'n klassieke geruite broek in zijn eentje wat te putten. Ik fiets daar omhoog, en ik krijg me toch een hoop commentaar. Lekker een paar keer op en neer gefietst. Maar......echt leuk fietsen is het dan niet meer; als ze je liever kwijt dan rijk zijn.

Geplaatst: 06 mei 2011 01:39
door danoontje
'Je zal maar zo'n golfbal met 200 km/h in je nek krijgen.' en daarom heb je dus een helm op...

Geplaatst: 06 mei 2011 02:07
door robbebopper
Heb je die helm in je nek hangen dan?