Pagina 1 van 1

Trainingspartner(s) gezocht Maastricht & omgeving

Geplaatst: 14 mei 2017 22:10
door Focus89
Hi,

Ik ben nieuw op dit forum. Net als zovelen hou ik van een flinke tocht, alleen heb ik geen zin/tijd om bij een club aan te sluiten. Zijn er mensen in Maastricht of in de omgeving op dit forum die interesse hebben?

Gemiddeld zo tussen de 30/31 tochten van 60/80 km. :like:

Interesse? Let me know!

Re: Trainingspartner(s) gezocht Maastricht & omgeving

Geplaatst: 16 mei 2017 09:20
door Ibarrie
Ik ben regelmatig in het weekend (met racefiets) in Maastricht. Ik was ook op zoek naar een clubje oid om samen te rijden. Lijkt me een goed plan om een keer samen een tochtje te maken.

Re: Trainingspartner(s) gezocht Maastricht & omgeving

Geplaatst: 21 mei 2017 18:25
door Focus89
Verder niemand hier die in maastricht of omgeving maastricht woont?

Re: Trainingspartner(s) gezocht Maastricht & omgeving

Geplaatst: 21 mei 2017 18:29
door bever
misschien Quarantanove,, die is volgens mij best dol op Limburg...hoop alleen niet voor je dat je met een harde g praat dan :lol:

Re: Trainingspartner(s) gezocht Maastricht & omgeving

Geplaatst: 22 mei 2017 08:30
door Boslim
Focus89 schreef: 21 mei 2017 18:25 Verder niemand hier die in maastricht of omgeving maastricht woont?
Jazeker wel! Alleen is je gemiddelde me wat aan de hoge kant. Met al die prachtige heuvels en vals plat doe ik meestal 24-25-26-27 gemiddeld :-) We kunnen een keer proefdraaien....aanstaande donderdag de Klimclassic?

Re: Trainingspartner(s) gezocht Maastricht & omgeving

Geplaatst: 22 mei 2017 08:52
door ericpeters
Gebruik de zoekfunctie eens, dit is al vaker gevraagd en beantwoord.

er zijn heel veel groepen/tourclubs etc wat in de omgeving van Maastricht heel regelmatig ritjes maken maar de meesten rijden wel een stuk verder. Als je er niet uitkomt dan ga je op de oude Molenweg, De Sluis bij Borgharen, Bemelerweg of op Mergelweg (richting Kanne) staan en pick je aan bij de eerste de beste groep welke je interessant vind. Dan heb je al een heel groot gedeelte van de beginwegen van de routes te pakken welke veel van die groepen gebruiken om zich in en door Maastricht te verplaatsen.

Re: Trainingspartner(s) gezocht Maastricht & omgeving

Geplaatst: 22 mei 2017 19:21
door ultra_ivo
Klopt, ik rij meestal vanuit Maastricht maar gewoonlijk langzamer en langer. regelmatig zakt er een hele kluit lange afstandsfietsers naar Maastricht af voor brevetten. Maar of je die afstand met 25 gemiddeld aflegt, dat is de vraag.

Re: Trainingspartner(s) gezocht Maastricht & omgeving

Geplaatst: 22 mei 2017 20:32
door peter1981
Denk met 30/31 in die omgeving dat je vlot uitkomt op wedstrijd renners

Re: Trainingspartner(s) gezocht Maastricht & omgeving

Geplaatst: 22 mei 2017 20:54
door Focus89
Kijk, fijn om te horen. @ VictorT we kunnen zeker een keer proefdraaien. Donderdag gaat niet uitkomen. Stuur me maar een PB voor een rit in het weekend ofzo!

Re: Trainingspartner(s) gezocht Maastricht & omgeving

Geplaatst: 10 jul 2017 21:00
door iwetzels
Kijk eens op http://www.wtc046.nl/

Een leuke groep waarbij er geen verplichtingen. Samen uit samen thuis.

Re: Trainingspartner(s) gezocht Maastricht & omgeving

Geplaatst: 11 jul 2017 16:45
door havana
@csteenbe woont in Maastricht, evenals @DaPoker.

Volgens mij woont @ericpeters ook in Limbabwe, evenals @Roger68.

Tot slot @peter1981, die woont (als ik het goed heb) in Heerlen.