Pagina 1 van 9

Davitamon Sport Energy GEL

Geplaatst: 13 mei 2017 11:27
door Mark89
Ik vroeg me af of iemand ervaring heeft met de, in onderwerp genoemde, energiegel. Zelf nog geen ervaring met welke energiegel dan ook, maar ergens had ik interesse. Gisteren kreeg ik een advertentie van Op=Op Voordeelshop voor mijn kiezen en ik was verbaasd over het voordeel.....Ik kon niet bijster veel over deze gel vinden, veelal dat 12 stuks (40 gram) elders gemiddeld €20,- kosten. Uiteindelijk 6 x 12 stuks besteld voor €10,- (geen verzendkosten), en dat zou betekenen dat ik ongeveer €110,- heb bespaard?! :D

Misschien is de houdbaarheid verstreken? :roll: Dergelijke aanbiedingen zijn mogelijk, maar ik vind dit enigszins te mooi om waar te zijn.
Een tientje, dus ik dacht, ik probeer het; I'll see....

Re: Davitamon Sport Energy GEL

Geplaatst: 15 mei 2017 14:33
door wouterkaas
Zo, dat zou een extreem goede deal zijn. Ik heb wel eens fikse kortingen gezien vanwege een nabij houdbaarheidsdatum (die voor de consument nauwelijks interessant is), maar dit is wel heel radicaal.

Laat even weten of je inderdaad een shitload aan gels binnenkrijgt, ik ben erg benieuwd! :)

Re: Davitamon Sport Energy GEL

Geplaatst: 15 mei 2017 14:46
door vermeulen
Houd er rekening mee dat veel van die gelletjes ontzettend smerig zijn.

Re: Davitamon Sport Energy GEL

Geplaatst: 15 mei 2017 15:03
door Mark89
wouterkaas schreef: 15 mei 2017 14:33 Zo, dat zou een extreem goede deal zijn. Ik heb wel eens fikse kortingen gezien vanwege een nabij houdbaarheidsdatum (die voor de consument nauwelijks interessant is), maar dit is wel heel radicaal.

Laat even weten of je inderdaad een shitload aan gels binnenkrijgt, ik ben erg benieuwd! :)

Tjah, ik vraag me ook af waar het spreekwoordelijke addertje zit. Ik heb verder heel goede ervaringen met deze shop, daar ligt het niet aan, maar het voordeel is vaak gerelateerd aan restpartijen; vandaar dat 'houdbaarheidsdatum' me te binnen schoot....

Ik krijg mijn bestelling vandaag, so I'll report back!

De houdbaarheidsdatum is voor mij overigens vaak wel belangrijk, maar ik gebruik ook mijn zintuigen :D

Re: Davitamon Sport Energy GEL

Geplaatst: 15 mei 2017 15:04
door Mark89
vermeulen schreef: 15 mei 2017 14:46 Houd er rekening mee dat veel van die gelletjes ontzettend smerig zijn.

Bedankt, maar Ik heb er wel eens over gelezen ;) Het feit dat deze een appelsmaak heeft, wil ook nog niet zeggen dat ie er mee door kan, toch? 8-)

Re: Davitamon Sport Energy GEL

Geplaatst: 15 mei 2017 15:52
door Mark89
Bestelling binnen: houdbaarheidsdatum (van alle 6) 09/2017 :like:
Zéér tevreden....(Verpakking, info shop, ingrediënten & houdbaarheidsdatum):
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding

Re: Davitamon Sport Energy GEL

Geplaatst: 15 mei 2017 15:54
door Mark89
NB 1 - 2 gels per uur :?:

Re: Davitamon Sport Energy GEL

Geplaatst: 17 mei 2017 08:38
door Tracing_NL
1 a 2 per uur is normaal (qua advies). Je krijgt ze ongeveer niet weg (zoet!) maar qua koolhydraten klopt dat wel ongeveer. Inde praktijk doe je dit natuurlijk niet (afwisselen met andere etenswaren, reepjes, snelle jelle's oid)

Re: Davitamon Sport Energy GEL

Geplaatst: 17 mei 2017 09:50
door debuysserk
6 x 12 stuks. Je zal veel gelletjes moeten eten om september te halen :-).
Niet dat die datum zo strikt is.. Nette deal anders wel.

Re: Davitamon Sport Energy GEL

Geplaatst: 17 mei 2017 10:31
door cheaprider
Geen gekke deal. Ik heb nog een voorraadje sis gels (Die isotone) liggen, dus even niks nodig. En die van sis bevallen me qua smaak heel goed.

Re: Davitamon Sport Energy GEL

Geplaatst: 17 mei 2017 16:29
door Mark89
Tracing_NL schreef: 17 mei 2017 08:38 1 a 2 per uur is normaal (qua advies). Je krijgt ze ongeveer niet weg (zoet!) maar qua koolhydraten klopt dat wel ongeveer. Inde praktijk doe je dit natuurlijk niet (afwisselen met andere etenswaren, reepjes, snelle jelle's oid)

Indien je louter voor gels zou gaan (niet waarschijnlijk inderdaad), kan ik het advies wel begrijpen ;)
Deze week 's avond (na het avondeten :lol: ) 1 gel geprobeerd: ik vergeleek het met een appelsap ranja variant die veel te sterk/zoet is, verder wel een oké smaak! Met water, goed te doen! Ik kan de extra power ook al ergens merken, maar dat is op dit moment lastig te zeggen....

debuysserk schreef: 17 mei 2017 09:50 6 x 12 stuks. Je zal veel gelletjes moeten eten om september te halen :-).
Niet dat die datum zo strikt is.. Nette deal anders wel.

Komt in orde :mrgreen: Ik beschouw het als een topdeal, maar ik lees te weinig ervaringen over dit type gel; kom er wel achter :)

cheaprider schreef: 17 mei 2017 10:31 Geen gekke deal. Ik heb nog een voorraadje sis gels (Die isotone) liggen, dus even niks nodig. En die van sis bevallen me qua smaak heel goed.

Welke smaak + niet te sterk/zoet? Als je kijkt naar de ingrediënten van dit Davitamon product (zie afbeelding) en deze snel vergelijkt met de ingrediënten van het Sis product, valt je dan iets op? :geek:

Re: Davitamon Sport Energy GEL

Geplaatst: 17 mei 2017 17:17
door ted038
Ook 6 x 12 gekocht ( alleen appel-smaak was er toch & tht SEPT2017) , verzending was ook nog eens gratis afgelopen weekend :) ( moederdag actie ofzo)

ivm SIS zit er minder inhoud in een gelletje (40 ml, waar SIS 60 ml heeft) , maar in deze zit meer koolhydraten/"suiker" .

Nog niet geproeft, gelletjes zijn meer voor weekend / langere tochten ( 80+ km) , dus we zullen zien, wegspoelen doe ik zowieso met water, ook die van SIS .