Pagina 1 van 1
Zadel met hoge rails
Geplaatst: 04 mar 2014 12:27
door imcampa
Ik heb een tijdritfiets fuji d6 met afgezaagde zadelpen nu zou ik hier het zadel graag 2 cm hoger willen plaatsen. Spacers ed zijn geen optie voor dit type en ik heb de langste zadelpen al gemonteerd. Daarom vroeg ik mij af of de oplossing misschien in het zadel zelf kon liggen. De afstand van de rails tot het zitvlak van het zadel is nu een kleine 5 cm. Ik vroeg mij af of iemand een zadel kent waarbij dit 7cm of misschien zelfs groter is.
Alvast bedankt
Re: Zadel met hoge rails
Geplaatst: 04 mar 2014 13:08
door scepticus
Fizik Nisene (eigenlijk een mtb zadel) heb ik niet opgemeten, maar ziet er uit alsof 'ie nogal hoog op zn rails staat.
Re: Zadel met hoge rails
Geplaatst: 04 mar 2014 13:20
door wvanerven
Ik zou de Fizik Aliante eens proberen of de Selle Italia Flite (Max Flow Gel). Let wel op dat een zacht zadel je weer lager doet zitten.
Re: Zadel met hoge rails
Geplaatst: 04 mar 2014 16:20
door GoldenRatio
Ik denk dat je niet zo snel een zadel gaat vinden met 7+ cm hoge rails.
Als je al iets vind dan is het de vraag maar of het wel goed zit.
De goedkoopste en meest universele optie is om een soort tussenstuk te maken wat je aan de zadelrails kunt bevestigen, zodat je het originele klemstuk kunt blijven gebruiken voor afstelling. Zo kun je dan feitelijk alle zadels die je wenst gebruiken.
Ik zou eens navragen bij bijv M-gineering wat ze voor je kunnen betekenen.
http://www.m-gineering.nl/
manual en tekeningen van je seatpost>
http://www.evanscycles.com/product_docu ... manual.pdf
Re: Zadel met hoge rails
Geplaatst: 05 mar 2014 08:56
door imcampa
Bedankt voor de reacties. Ik ben voor het maken van een tussenstuk gegaan. Dit stuk zal de clamp op hogen. De zadels hadden inderdaad niet de gewenste hoogtes.
Re: Zadel met hoge rails
Geplaatst: 05 mar 2014 12:17
door GoldenRatio
Ben erg geïnteresseerd hoe dat er tenslotte uit gaat zien.
Ik hoop dat je terzijnertijd een fotootje wilt plaatsen.
Re: Zadel met hoge rails
Geplaatst: 12 apr 2014 21:53
door jeroenhuizinga
Kun je even delen hoe je dit hebt opgelost, waar en misschien met foto.
Bedankt!
Re: Zadel met hoge rails
Geplaatst: 13 apr 2014 21:58
door IWC
selle italia turbomatic
op de website van si zijn de hoogtes vermeld