Pagina 1 van 3
Remblokken voor komende Alp d'huZes
Geplaatst: 22 mei 2013 20:14
door robiris
Hallo daar,
Over 2 weken neem ik deel aan de Alp d'HuZes en de weersvoorspellingen zijn niet optimaal. Ik wil een set extra remblokken meenemen, maar weet niet welke. Ik heb nu de standaard Campagnolo blokken en die bevallen op zich best goed. Wat zijn jullie ervaringen met BBB of Swisstop in verhouding tot de originele Campagnolo blokken vwb slijtage en werking (bij nat weer)? Ik heb gewone aluminium velgen (Campagnolo Zonda wielen)
Re: Remblokken voor komende Alp d'huZes
Geplaatst: 22 mei 2013 20:46
door Bolus1
Zou het bij campa houden, dan weet het zeker dat het
Goed is.
Re: Remblokken voor komende Alp d'huZes
Geplaatst: 22 mei 2013 22:55
door daniel1975
Campa maakt zeer goede remblokken. Niets aan veranderen dus.
Re: Remblokken voor komende Alp d'huZes
Geplaatst: 23 mei 2013 00:04
door Stoklos
Off topic: weersvoorspellingen niet optimaal? Mijn WeatherPro App kijkt maar twee weken vooruit, en voor Huez zijn de voorspellingen voor woensdag 5 juni best goed: niet te warm en droog. Maar goed, er kan in twee weken heel veel veranderen. Succes trouwens, ik rijd op donderdag.
Re: Remblokken voor komende Alp d'huZes
Geplaatst: 23 mei 2013 00:30
door Peter94
Weersvoorspellingen kloppen voor ongeveer 5 dagen. De dagen daarna zijn net zo betrouwbaar als horoscopen.
Re: Remblokken voor komende Alp d'huZes
Geplaatst: 23 mei 2013 01:06
door Lcsmet
daniel1975 schreef:Campa maakt zeer goede remblokken. Niets aan veranderen dus.
100% mee eens.
Re: Remblokken voor komende Alp d'huZes
Geplaatst: 23 mei 2013 08:04
door 53x11
daniel1975 schreef:Campa maakt zeer goede remblokken. Niets aan veranderen dus.
Eens, maar ze zijn wel vrij hard. In mijn ervaring slijt de velg er iets sneller door. Ik ben erg tevreden over swisssstop. Die lijken zachter, wat dan natuurlijk wel weer als nadeel heeft dat de blokjes zelf sneller op zijn.
Re: Remblokken voor komende Alp d'huZes
Geplaatst: 23 mei 2013 08:34
door amclassic-fan
Peter94 schreef:Weersvoorspellingen kloppen voor ongeveer 5 dagen. De dagen daarna zijn net zo betrouwbaar als horoscopen.
Die 5 dagen is vaak al twijfelachtig voor Nederland, in de berggebieden is de voorspelling aanzienlijk minder betrouwbaar. 2 weken naar voren kijken voor het weer in de Bourg d'Oisans is in ieder geval volslagen zinloos.
Re: Remblokken voor komende Alp d'huZes
Geplaatst: 23 mei 2013 10:12
door theodorocampagnolo
Koolstop is ook een overweging.
http://www.koolstop.com/english/rim_pads.html" onclick="window.open(this.href);return false; of Fibrax:
http://www.fibrax.com/rim-pads/road/com ... per-blocks" onclick="window.open(this.href);return false;
Beide heb ik zeer goede ervaringen mee anders zou ik hier niet meer zitten

Re: Remblokken voor komende Alp d'huZes
Geplaatst: 23 mei 2013 11:44
door Vicenza
Mijn ervaring met BBB was een stuk minder dan met campa blokjes. Ze remden minder goed naar mijn idee, en maakten ook een vervelend geluid, net alsof er telkens zand tussen zat.
Re: Remblokken voor komende Alp d'huZes
Geplaatst: 23 mei 2013 11:49
door bandiet
Wat voor weer het ook wordt, het is altijd verstandig een extra setje remblokken mee te nemen.
Re: Remblokken voor komende Alp d'huZes
Geplaatst: 23 mei 2013 13:57
door Lcsmet
bandiet schreef:Wat voor weer het ook wordt, het is altijd verstandig een extra setje remblokken mee te nemen.
Daar ben ik het ook 100% mee eens.