Pagina 1 van 1

fietsmeting Specialized concept-store

Geplaatst: 27 feb 2012 20:27
door staph
Ik wil graag een fietsmeting laten doen. Iemand ervaring met een fietsmeting op basis van het Specialized Body Geometry FIT systeem bij een Specialized concept-store? Alvast bedankt.

Re: fietsmeting Specialized concept-store

Geplaatst: 28 feb 2012 07:57
door juulh
Mijn FM is ook een specialized concept-store. of ik zo'n meeting heb gehad weet ik niet. Ik denk dat je kan verwachten dat je fietsmaat wordt opgemeten en dat er vervolgens een maat uitkomt die het beste bij een specialized fiets past betreft de geometrie. Als anderen iets anders denken, ben nu wel benieuwd :-)

Re: fietsmeting Specialized concept-store

Geplaatst: 28 feb 2012 08:22
door Livio Livius
Beter om je zelf te verdiepen in geometrie http://www.fiets.nl/forum/viewtopic.php?f=2&t=34862" onclick="window.open(this.href);return false;. Ook bij een Specialized Body Geometry FIT systeem heb ik de meeste vreemde maten eruit zien komen wat de door FM klakkeloos wordt overgenomen.