Pagina 1 van 4
wielspakers
Geplaatst: 23 okt 2011 17:37
door perrush
Ik zoek een goede wielspaker met liefst veel ervaring en aandacht op gebied van materiaal. Is Ernie Frieke dan een goede optie ? Of zijn er andere suggesties ? (liefst in Belgie of niet te ver van de grens)
Re: wielspakers
Geplaatst: 23 okt 2011 17:42
door hendrikjan
Wat is dat "aandacht op het gebied van materiaal"?
Re: wielspakers
Geplaatst: 23 okt 2011 17:53
door perrush
hendrikjan schreef:Wat is dat "aandacht op het gebied van materiaal"?
dat hij een beetje oog heeft voor de ontwikkelingen en weet wat goed is en wat niet. Wat een stijf wiel is, enz ... Gewoon iemand die ook iets van de onderdelen kent en niet enkel een wiel mooi kan spaken. (maar waarschijnlijk brengt het ene het andere wel met zich mee)
Re: wielspakers
Geplaatst: 23 okt 2011 18:55
door R1Phrankey
Heb goede ervaringen met Ernie. Ook goede service.
Re: wielspakers
Geplaatst: 23 okt 2011 21:04
door franklin
R1Phrankey schreef:Heb goede ervaringen met Ernie. Ook goede service.
Heeft ie blijkbaar ook zijn goede dagen dus, want ik heb nog nooit meegemaakt dat iemand onbeschofter tegen mij, als klant met een vraag, was dan Frieke.
Re: wielspakers
Geplaatst: 23 okt 2011 21:06
door perrush
franklin schreef:R1Phrankey schreef:Heb goede ervaringen met Ernie. Ook goede service.
Heeft ie blijkbaar ook zijn goede dagen dus, want ik heb nog nooit meegemaakt dat iemand onbeschofter tegen mij, als klant met een vraag, was dan Frieke.

Re: wielspakers
Geplaatst: 23 okt 2011 21:39
door ceon
Weet niet of Tilburg te doen is maar ben erg tevreden over Steef van Ventoux. Heeft voor mij 2 wielen gespaakt en heb eindelijk wielen die geen krimp geven bij mijn gewicht van 120 kg. Ben er erg content mee. Kan hem van harte aanbevelen.
Re: wielspakers
Geplaatst: 23 okt 2011 23:07
door lugosi
Volgens mij zijn er een heleboel mensen die behoorlijk een wiel kunnen spaken. Het lijkt wel alsof alleen Frieke en Zoran dat kunnen en dat omdat zij hun weg naar het internet gevonden hebben... (waarmee ik helemaal hun kunde niet in twijfel wil trekken). Niet elke wielbouwer heeft tijd/zin om dat op het internet rond te bazuinen.
Re: wielspakers
Geplaatst: 23 okt 2011 23:24
door kuiper
Aan (Zoran) BikeXperto en Wheeltec heb je een goede spaker.
Alleen met als plaats Norg en Noord-Scharwoude zit het helaas niet tegen de grens.
Re: wielspakers
Geplaatst: 24 okt 2011 10:22
door kilometervreter
lugosi schreef:Volgens mij zijn er een heleboel mensen die behoorlijk een wiel kunnen spaken. Het lijkt wel alsof alleen Frieke en Zoran dat kunnen en dat omdat zij hun weg naar het internet gevonden hebben... (waarmee ik helemaal hun kunde niet in twijfel wil trekken). Niet elke wielbouwer heeft tijd/zin om dat op het internet rond te bazuinen.
En beide hebben een ultra-gelikte website natuurlijk. Wat een onzin. Deze twee heren maken geen reclame voor zichzelf simpelweg omdat anderen dat belangeloos voor ze doen.
Overigens kan iedereen een behoorlijk wiel spaken en met het juiste gereedschap het juiste geduld en het juiste verstand zelfs een goed wiel spaken. De twee bovengenoemde heren doen dit alleen in een fractie van de tijd en weten precies hoe je het beste wiel naar specificaties van de rijder en waarvoor het gebruikt gaat woren, maakt. Bovendien als je zelf alle onderdelen los bij elkaar zoekt ben je in de meeste gevallen zelfs al meer kwijt zonder dat je ze nog in elkaar gezet hebt.
Re: wielspakers
Geplaatst: 24 okt 2011 19:45
door R1Phrankey
franklin schreef:R1Phrankey schreef:Heb goede ervaringen met Ernie. Ook goede service.
Heeft ie blijkbaar ook zijn goede dagen dus, want ik heb nog nooit meegemaakt dat iemand onbeschofter tegen mij, als klant met een vraag, was dan Frieke.
Dat zou kunnen.
Je bent de eerste waarvan ik dit hoor. Heb verder alleen maar positieve verhalen gehoord.
Maatje van me is er al meerdere keren terug geweest met een rot lager en een slag in het wiel door eigen fout. Steeds zonder problemen en zonder kosten opgelost.
Re: wielspakers
Geplaatst: 24 okt 2011 19:52
door wasbeer2006
Hoi,
In belgie heb je Hilset.be
Erg goede resenties.