Pagina 1 van 1

nieuw kettingblad, speling in boutjes

Geplaatst: 11 okt 2011 15:31
door fietspraat
Hallo,

Omdat mijn kettingblad (39t, shimano fitting) versleten was heb ik hiervoor een nieuwe gekocht. Omdat het oorspronkelijke blad (en bijbehorende crank) zwart zijn, heb ik een FSA blad gekocht, wat ook zwart is.
Nu heb ik dit blad vastgezet met de oorspronkelijke crankbouten. Hiervoor heb ik gereedschap, dus ik kan ze goed vast draaien. Als ze echter helemaal vast zitten, kunnen ze nog ronddraaien in de tandwielen. Naar mijn mening zit het dus niet vast genoeg.
De vraag is nu eigenlijk of ze vast genoeg zitten en zo nee, wat ik er aan kan doen dat ze net iets vaster zitten.
Ik wilde de boutjes al een beetje korter vijlen, maar ik wilde het eerst even zeker weten en dus hier navragen.

Gr,
Michel

Re: nieuw kettingblad, speling in boutjes

Geplaatst: 11 okt 2011 18:20
door klimmer
wat je van plan was, moet je doen, alleen de vrouwtjes en dus niet de mannetjes. Korter boutje helpt niet!

Re: nieuw kettingblad, speling in boutjes

Geplaatst: 11 okt 2011 21:36
door 53x11
klimmer schreef:wat je van plan was, moet je doen, alleen de vrouwtjes en dus niet de mannetjes. Korter boutje helpt niet!
Ook mijn gedachte: moertjes/busjes ietsje korter maken