
Veldrijden op tv: Zilvermeercross in Mol
Nog maar twee weken tot de apotheose van...
Om het forum te gebruiken dien je je eerst in te loggen.
Is inderdaad een Noah Fast in Maat L.
Mercikes
Neem toch rechtstreeks contact met Ridley (Belgian Cycling Factory)voltian schreef: ↑10 mei 2020 10:35Ik heb Fiets! al gecontacteerd, dat is de Ridley verdeler die het dichtst is. afwachten of ze kunnen/willen helpen want fiets is daar niet gekocht. Ik heb de fiets zelf 2e hands gekocht (al 5j geleden of zo), dus ik ken niet de hele historie. Ik maak me geen illusie over garantie.
Zal der voorlopig niet inzitten begreep ik van mijn LFM -> hij wilde een Noah Aero+ en een Fenix Sl disc voor mij proberen te regelen voor proefrit, maar wegens Corona zijn er op dit moment geen testfietsen vanuit Ridley zelf beschikbaar.
Dat zijn de Fulcrum Wind 40 DB wielen.
Bedankt! Inmiddels is de fiets met deze wielen in bestellingLcsmet schreef: ↑30 jul 2020 20:48Dat zijn de Fulcrum Wind 40 DB wielen.
Een fietsmaat van mij heeft deze, na 6 maanden nog steeds zonder problemen![]()