Pagina 1 van 2

windjack?

Geplaatst: 15 nov 2005 21:44
door porrie
kan iemand mij vertellen of zo;n dun windjack een beetje waterdicht is.
ze hebben mij vertelt dat hij kan doorlekken bij de naden,

windjack?

Geplaatst: 15 nov 2005 21:48
door wesley
Nou die van mij niet (Agu Windbreaker). Er hoeft maar een bui over te komen en ik ben doorweekt (jasje natuurlijk ook, gaat lekker op je huid plakken). Hij zal best bij de naden doorlekken, maar bij mij blijft het daar niet bij..

windjack?

Geplaatst: 15 nov 2005 21:49
door cor01
Quoten: Origineel geplaatst door porrie op 15 November 2005


kan iemand mij vertellen of zo;n dun windjack een beetje waterdicht is.
ze hebben mij vertelt dat hij kan doorlekken bij de naden,

In de september editie van "Fiets" staat een uitgebreide test van deze jack's..!

windjack?

Geplaatst: 15 nov 2005 22:32
door porrie
die test heb ik gezien,maar het gaat mij meer om de lichte doorzichtige jasjes

windjack?

Geplaatst: 25 nov 2005 00:22
door renmuis
Ik heb zelf op dit moment een jasje van Giordana (model "Monsoon") en die bevalt mij uitstekend.
Ik heb in de loop van de jaren al meerder jassen gehad, de Assos die ik vorig jaar had scheurde helaas (!!!)
De Monsoon ademt voor een regenjasje/windjack heel redelijk en de afwerking is prima, doet IMO niet onder voor Assos (heeft ook niet zo'n hoog "condoom" gehalte als die...)Het enige wat prettiger zit bij de Assos is de boord vind ik maar ja daar betaal je dan ook wel (erg) veel meer voor.
De naden van de Monsoon lekken niet maar zoals gezegd bij erg intensieve ritten blijft er toch wel wat vocht hangen.Hij is verder half doorzichtig en net zoals de Assos meer doorschijnend als hij water heeft opgenomen, je kan dan duidelijk je shirtje oid zien.

windjack?

Geplaatst: 25 nov 2005 21:46
door trabbie
ik kan het Parentini jack aanraden, wind- en waterdicht, ademend en doorzichtig.

windjack?

Geplaatst: 06 dec 2005 10:56
door trabjo
Porrie, ben eens benieuwd of je al een keuze hebt kunnen maken en of je jouw keuze wellicht kan aanraden.

windjack?

Geplaatst: 06 dec 2005 19:44
door colnagofreak
De naam windjack zegt het al, voor de wind en dus niet voor de regen.Heb zelf een Assos, ben er heel erg tevreden over ademt geweldig bij kouder weer blijf je gewoon droog. Want bij sommige jack wordt het jack net zo nat van binnen als van buiten. De Assos voldoet heel goed voor buien, met een fikse bui hou je het er wel een half uurtje droog in. Maar zeker niet geschikt voor een hele dag regen.

windjack?

Geplaatst: 07 dec 2005 22:11
door trabjo
Kost dat wel niet?
PS mijn Parentini jack blijf zekers wel droog, ook bij flinke buien en waarschijnlijk een stuk goedkoper dan de Assos.

windjack?

Geplaatst: 07 dec 2005 22:57
door porrie
ik heb nodg weinig tijd gehad om te kijken,maar ik ga binnenkort kijken of ze een parentini bij mij in de plaats hebben

windjack?

Geplaatst: 09 dec 2005 18:29
door colnagofreak
Quoten: Origineel geplaatst door Trabjo op 07 December 2005


Kost dat wel niet?
PS mijn Parentini jack blijf zekers wel droog, ook bij flinke buien en waarschijnlijk een stuk goedkoper dan de Assos.

Heb er 125 euro voor betaald, grote voordeel is ook dat je het heel klein op kan vouwen, past gemakkelijk in je achterzak. En is na een bui ook zeer snel weer droog, het is een soort condoomstof. Ik vind het echt een aanrader, in een nummer van fiets kwam dit jack qua ademend vermogen er heel goed uit. Maar inderdaad heel de dag regen is hij niet tegen bestand (weinig van dit soort frommeljackjes), maar een uur regen gaat wel lukken.

windjack?

Geplaatst: 10 dec 2005 18:28
door trabjo
Heb mijn Parentini jack op vakantie in Italie gekocht voor ca. 70 euri's en is voor zover ik kan zien vergelijkbaar met de Assos, ook compact op te vouwen als een boterhamzakje en prima ademend. Ik weet zo niet of dit merk al in Nederland verkrijgbaar is, zal eens gaan speuren.