Pagina 1 van 2

Training zonder FIETS

Geplaatst: 03 okt 2006 01:35
door trek6700
Hallo allemaal,
Ik heb een vraag en hoop dat jullie mij daarmee kunnen helpen of wat tips hebben, Ik moet binnenkort een maand voor mijn werk weg en kan dus niet fietsen in die tijd, hebben jullie voor mij oefeningen die ik zou kunnen doen om mijn kracht en conditie niet kwijt te kunnen raken.
 

Training zonder FIETS

Geplaatst: 03 okt 2006 09:55
door Livio Livius
Als je in een hotel zit hebben deze meestal wel een fitness ruimte waar je kunt hardlopen op de band, fietsen of roeien. Anders kun je altijd hardlopen als je je schoenen meeneemt.

Training zonder FIETS

Geplaatst: 04 okt 2006 01:11
door trek6700
Alvast bedankt voor de reacties, traplopen gaat hem niet worden en zit niet in een hotel of zoiets, het enigste dat ik heb is een stel sportschoenen en daar zou ik het mee moeten doen, maar zijn er geen oude gymnastiek oefeningen of zoiets waarmee ik de spieren op kracht kan houden..

Training zonder FIETS

Geplaatst: 04 okt 2006 19:35
door scepticus
Kniebuigingen, hardlopen, kruispassen, touwtjespringen, buik- en rugspieroefeningen etc etc.

Training zonder FIETS

Geplaatst: 04 okt 2006 19:44
door pantani
Trappen is inderdaad zeer goed!En veel stretchen op de dag.

Training zonder FIETS

Geplaatst: 06 okt 2006 17:32
door havana
Hardlopen kan overal. Dat doe ik ook altijd als ik niet kan fietsen. Zoals nu met dat BAGGERweer de laatste dagen

Training zonder FIETS

Geplaatst: 07 okt 2006 13:56
door dvw
^ Is hardlopen eigenlijk altijd gezond voor de wielrenner, of zitten d'r ook nadelen aan? Als het te koud of te nat is om te fietsen ga ik ook wel eens een uurtje lopen.

Training zonder FIETS

Geplaatst: 07 okt 2006 14:06
door lazo

Quoten: Origineel geplaatst door D v W op 07 Oktober 2006

^ Is hardlopen eigenlijk altijd gezond voor de wielrenner, of zitten d'r ook nadelen aan? Als het te koud of te nat is om te fietsen ga ik ook wel eens een uurtje lopen.


ik doe dat heel graag ik heb nooit last gehad aan knieen of zo van het lopen,nochtans was men knie paar jaar geleden kapot.
Mijn ervaring bij lopen is voraal da je daar sterke bovenbenen van krijgt wat ook voordelen heeft voor te fietsen.Ik zie daar totaal geen nadelen aan eerlijk gezegd ik wil dat vanaf nu zelf combineren lopen-fietsen.Altijd ma fietsen word ook eenzijdig na een tijd.

Training zonder FIETS

Geplaatst: 07 okt 2006 14:31
door dvw
^ Het nadeel van lopen vind ik persoonlijk dat je er pas plezier in beleeft als de 'prestatie' verricht is.
Verder loop ik maar heel zelden, dat gaat bij mij in periodes. Dan heb ik weer een week of 3 dat ik daar mee bezig ben en dan is het weer genoeg. De eerste keer dat ik dan loop doe ik 8 km, dan heb ik daar de 2 dagen daarna last van en kan ik niks. Maar als ik het dan daarna weer doe, dan heb ik de volgende dag nergens meer last van. Nou vraag ik me af, als ik een half jaar niet heb hardgelopen, en dan 8 km loop en vervolgens daar 2 dagen spierpijn aan over hou, is dat gezond of kan d'r ook wat kapot? Want tijdens het lopen heb ik nergens last van, de last komt pas later. ;-)