Pagina 1 van 1

Afveilen patjes carbon voorvork mogelijk?

Geplaatst: 18 jun 2007 14:11
door ultima
Hallo,

Bij me voorvork van mijn Bianchi heb ik onderaan van die pattjes.
Deze wil ik weghalen omdat dit niet fijn is met het voorwiel eruit te
halen. Kan ik dit zonder problemen wegveilen? Mijn vader heeft het
vroeger altijd gedaan maar toen was het aluminium, dit is carbon
of maakt dit niks uit?

alvast bedankt

Geplaatst: 18 jun 2007 20:46
door rene
Weet je zeker dat het carbon is . Bij mijn Pinarello Paris carbon is de vork van carbon ehter de uitval patten / padden van aluminium. Ik heb ze grotendeels weggevijld zodat de snelspanners bij openen het wiel geheel los laten komen. Ik hoef dus niet meer de snelspanners open te draaien ( echter wel zo dat het wiel er ook niet te makkenlijk utivalt.)

Succes en Grtz Rene

Geplaatst: 18 jun 2007 22:52
door ultima
Het is een carbon voorvork, ik weet niet of dat aluminium is?

Dus het moet gaan? :)

Geplaatst: 18 jun 2007 23:19
door amclassic-fan
Die patten zijn gewoon van aluminium met een beetje zwarte verf er over heen.

Geplaatst: 18 jun 2007 23:20
door tiest
ga er maar van uit dat op juow fiets alluminium uitvaleinden zitten. Alleen de hele dure vorken zijn volledig carbon. (look thm e.d)

Geplaatst: 18 jun 2007 23:36
door ultima
Ow oke allemaal hartelijk bedankt! ;)

Geplaatst: 19 jun 2007 01:23
door casran
TiesT schreef:ga er maar van uit dat op juow fiets alluminium uitvaleinden zitten. Alleen de hele dure vorken zijn volledig carbon. (look thm e.d)



Dat klopt. Uiterst zelden (en bij mijn weten niet bij Bianchi) heb je deze uitvaleinden in carbon, en dan zijn er nog vorken die dit in carbon hebben maar die beveiligende dingetjes niét hebben. Hoe dan ook zou je ze zélf in carbon mogen afveilen.

Hier op deze Scott Addict zijn ze in carbon (SCD - Scott Carbon Dropouts):

Afbeelding