Pagina 1 van 1

Carbon reparatie

Geplaatst: 30 jul 2007 12:26
door theppbv
In mijn carbon achtervork zit een scheur/barst, waarschijnlijk ergens tegen aan gereden. Weet iemand of dit te repareren is met bijvoorbeeld een 2 componenten plamuur of zijn daar andere zaken voor beschikbaar?

Geplaatst: 30 jul 2007 14:38
door ericpeters
Lijkt me niet verstandig dit te repareren, meestal is er dan nog meer mis wat niet zichtbaar is.

Geplaatst: 02 aug 2007 13:24
door warmong
Lijkt me idd niet verstandig daar zelf aan te beginnen knutselen. Ik kan je wel de referentie doorgeven van iemand (in België) die herstellingen aan carbon frames uitvoert (o.a. alle officiële reparaties aan carbon frames van Scott in België). Hij is niet echt goedkoop te noemen, maar wel goed, heb ik begrepen.
Het gaat om Donadi Bikes, Prinsendreef 4, 3070 Kortenberg, kort bij Brussel. tel. nr. is 02/759.26.47

Geplaatst: 02 aug 2007 19:57
door woutre
Carbon repareren, is dat mogelijk? Dacht dat er na het bakken niets meer mee gedaan kon worden.

Geplaatst: 02 aug 2007 20:36
door daniel1975
We hadden hier ooit een forumlid die het zelf deed..... (inside joke)

Geplaatst: 02 aug 2007 20:44
door scepticus
En het leuke was dat hij ongeveer tegelijkertijd (weliswaar best aardige) zelf geknutselde armsteuntjes voor een ligstuur postte en daarbij vermeldde dat dat zijn eerste zelfgemaakte carbon knutsels waren :)

Geplaatst: 03 aug 2007 22:28
door colnagofreak
Nee!!!!

Geplaatst: 03 aug 2007 23:00
door chipo
Scepticus schreef:En het leuke was dat hij ongeveer tegelijkertijd (weliswaar best aardige) zelf geknutselde armsteuntjes voor een ligstuur postte en daarbij vermeldde dat dat zijn eerste zelfgemaakte carbon knutsels waren :)


wat is er eigenlijk met m gebeurd??

Geplaatst: 04 aug 2007 01:28
door amclassic-fan
We hebben hem de deur gewezen toen het wel mooi was geweest met z'n advertenties, respectloze reacties dergelijke.

Geplaatst: 04 aug 2007 02:18
door michiel17
Hey Mark,

Hoezo reed jij eigenlijk bij de elite/beloften mee in Rossum (of was jij dat niet?)

(Klein beetje off-topic :P)

Geplaatst: 04 aug 2007 15:49
door maus_1990
Ik begreep dat Van Tuyl het ook doet, maar op zo'n manier!? om ziek van te worden!!! Mechanieker bij ons, die had een renner met een VT fiets waar een scheur in de achter brug in zat, hij naar vantuyl ermee, bleek dat ze alleen een strook extra carbon over de scheur hadden gedaan, blanke lak erop, stickers weer terug en klaar.

Geplaatst: 06 aug 2007 02:26
door kuiper
Nabij Rotterdam heb je iemand zitten die onderdelen voor Zeilboten maakt van Carbon op Industrieterrein.
Heeft voor een oud & huidig ploeggenoot Diverse Giants gerepareerd.