Pagina 1 van 1
Rembout vast
Geplaatst: 31 jul 2007 17:46
door woutre
Hoi,
Wil mijn remmen schoonmaken, maar krijg de bout niet los. Heb er al een flinke hoeveelheid WD40 op gespoten, maar helaas. Kan het nog uitmaken of ik aan de bout of aan de moer draai?
[img=
http://img112.imageshack.us/img112/2451/remxb6.png]
Geplaatst: 31 jul 2007 21:00
door sharkman
ik zou de bout tegenhouden als je aan de moer draait.
Ik hoop echter wel dat je een tekening kan lezen want als je de rem niet van het frame krijgt zul je juiste bout/moet moeten kiezen. Wil je de rem uit elkaar halen dan zul je de andere bout/moer combinatie uit elkaar moeten draaien.
Geplaatst: 31 jul 2007 22:28
door woutre
Heb nog ff goed gekeken, maar het gaat echt om de gemarkeerde bout, zowel voor als achter. De remmen van het frame loskrijgen was geen probleem. Heb er ondertussen al een inbussleutel spiraalvormig op gedraaid.
Geplaatst: 01 aug 2007 10:36
door oyah
Beter de inbussleutel, dan de bout...
Als de rem "droog" in elkaar gezet is, kan e.e.a. door vocht en vuil behoorlijk gaan vastzitten helaas. Volgens mij heb je het juiste gedaan. De WD40 laten intrekken en passend gereedschap gebruiken. Dit lijkt een p*sbakkenstalen inbusset uit de eurobak bij de pomp... :rolleye: (of linkse draad...)
The bitterness of poor quality...