Pagina 1 van 31

Campagnolo 2009?

Geplaatst: 29 apr 2008 20:58
door zlyrinx
Ik stuurde een mailtje naar een online fietsenwinkel met de vraag of zij mij de zwarte campy veloce groep konden verkopen. Deze konden zij niet meer leveren omdat er in juni nieuwe groepen van campagnolo op de markt zouden komen! Nu lijkt me dit vrij vroeg, maar ik vroeg me af of iemand dit ook al had gehoord en wat dan de veranderingen zouden worden? Iemand al meer info?

Geplaatst: 30 apr 2008 00:17
door ijzerenbriek
Ik kan je geen extra info geven maar weet wel 1 ding: pak de levertijden van nieuwe producten van campa maar met een zak zout. Toen de chorus enkele jaren terug ook carbon crancks kreeg (als optie weliswaar) heb ik er maanden op gewacht en op mijn shamals in titanium kleur heb ik ook maanden gewacht. Die juni zou dus best wel eens september of oktober kunnen zijn of ze hebben hun leven gebeterd...

Maar daar zou ik niet op rekenen.

Geplaatst: 30 apr 2008 10:02
door sharkman113
Die juni is hooguit voor de definitieve spullen voor de profs. Met de topgroepen komt campa op zijn vroegst november en de rest hobbelt er rustig achteraan (als de groepen al in één keer compleet komen).
Als er overigens al een elektro groep komt zal deze in eerste instantie schreeuwend duur zijn en enkel beschikbaar voor een selekt gezelschap (zie ook de taktiek met de red groep)

Geplaatst: 30 apr 2008 14:41
door joren
mijn fietsenmaker heeft mij verteld dat er een lichtere record groep op de markt komt .
hij moet record sl noemen .
hij vertelde het mij dus ik weet niet of het waar is

Geplaatst: 02 mei 2008 03:24
door zlyrinx
maar dan is het toch een beetje vreemd als er nu al gezegd wordt dat het niet meer te leveren is tot de nieuwe groepen er zijn..?

Geplaatst: 02 mei 2008 09:47
door sharkman113
Alles is nog gewoon leverbaar. Wat de dealer waarschijnlijk bedoeld is dat de importeur geen spul meer op voorraad nemen (dat ze nooit meer voor een goede prijs kwijt raken).
Campa heeft altijd leverproblemen om deze tijd (maar altijd nog beter dan Shimano dat haar topgroep voor de prijs van een ultegra in de ramsch gooit omdat er een nieuwe groep aankomt)

Wat betreft de SL, laat me raden: veel rode logo's en de titanium/alu boutjes die ze uit de oude groep hebben gehaald stoppen ze nu weer terug (tegen een aardige meerprijs)

Geplaatst: 02 mei 2008 10:11
door litespeed
Sharkman 1 schreef:Campa heeft altijd leverproblemen om deze tijd (maar altijd nog beter dan Shimano dat haar topgroep voor de prijs van een ultegra in de ramsch gooit omdat er een nieuwe groep aankomt)

Waarom beter? Van de lagere prijzen van Shimano kan een consument toch enkel profiteren? Het is vrij gebruikelijk hoe dat gaat en dat zie je ook terug bij andere koopwaar (computers, tv's, etc.). Juist hoe Campa handelt is vreemd en daar heeft de consument totaal geen baat bij. Zowel niet met het misgrijpen op het moment dat de 'oudere' groepen niet goed verkrijgbaar zijn, en ook niet bij het aanschaffen van de veel te dure 'nieuwe' groep.

Geplaatst: 02 mei 2008 10:47
door maurice
Maar Campa wel! En gelijk hebben ze. Waarom mogen fabrikanten of distributeurs niets meer verdienen tegenwoordig?
Daarnaast is tenslotte net mei 2008, dus het lijkt me een beetje vroeg om nu al om 2009 groepen te gaan vragen.

Geplaatst: 03 mei 2008 11:17
door joren
Wat betreft de SL, laat me raden: veel rode logo's en de titanium/alu boutjes die ze uit de oude groep hebben gehaald stoppen ze nu weer terug (tegen een aardige meerprijs)[/quote]

Dit kan wel .
Me fietsenmaker verdelde me er een maand geleden over .
Dus waarschijnlijk zal het deze groep wel zijn .

Geplaatst: 17 mei 2008 09:32
door cervelo
campa komt met een nieuwe record groep,deze heeft 11 kransjes en heeft
een full carbon achterderie(zoals lightweight) en heeft open gewerkte sti hendels.
zou volgens campa eind sept begin okt in de handel moeten komen,volgens campa dan.en alles met ceramic lagers
maar dit zal wel begin maart zijn.

Geplaatst: 17 mei 2008 10:16
door meeuh
bron?

Geplaatst: 17 mei 2008 10:55
door amclassic-fan
Alles met ceramic lagers is zo ie zo al onzin, niemand ie zo idioot is om in een shifter een half keramisch lager te stoppen. ;) Voor de rest lijkt het me nog al sterk, te veel vernieuwing in 1 jaar is gewoon broodroof voor zichzelf voor de jaren die volgen. Ieder jaar moet je weer met iets nieuws op de markt komen.