Pagina 1 van 1

Afdichting SRAM (Force)

Geplaatst: 07 aug 2008 23:28
door tiest
Stel je wilt een crossfiets die standaard geleverd word met ultegra.
Maar shimano en zand is not done. Te vaak heb ik er problemen mee gezien. Dus, Campagnolo. Mooi uiterlijk, goede werking en top afgedicht. Punt is dat ik te veel wielen met shimano body heb en het toch wel fijn zou zijn als het één en ander uit te wisselen is.
Campa valt af dus want de modder in met een shiftmate lijkt me niet verstandig (Thnks D75) Wat nu? Logisch gevolg Sram. Red te duur, Rival te lelijk. Force dus. Maar, is Sram wel zo goed afgedicht? Kun je met Force wel zandhappen en vervolgens vrolijk verder schakelen?

Zijn er mensen die hier met Sram crossen? Wat zijn jullie bevindingen. Graag wat advies. Ben nog aan het twijfelen.

Groet,

Geplaatst: 07 aug 2008 23:49
door scepticus
Campa 9-speed ergopowers en derrie en Shimano cassette?

Geplaatst: 07 aug 2008 23:56
door litespeed
Vind je de nieuwe Rival ook lelijk? Die is namelijk wezenlijk anders dan de huidige Rival.

Geplaatst: 08 aug 2008 00:16
door amclassic-fan
Campa 9 speed shifters is behoorlijk lastig aan te komen, ik heb er ook een tijdje naar gekeken. Maar de 9 speed shifters brengen op Ebay meer op dan de 10 speed shifters.

Rival lijkt me een maatje te goedkoop, zonde van het frame.

Een Shiftmate had ik niet aangedacht, maar ik denk eigenlijk wel dat dat goed gaat in de modder. Blijven draaien doet het toch wel en veel modder kan er niet in ophopen. Maar zonder shiftmate werkt het volgens mij net zo goed als je gewoon met Campa shifters en derailleurs op een Shimano cassette gaat rijden.