Pagina 1 van 1

Wielen bij Pinarello FP6

Geplaatst: 21 nov 2008 21:31
door drubibu
Mensen, ik heb een Pinarello FP6 gekocht, die wordt afgemonteerd met Campagnolo Chorus. Stuur en stuurpen waarschijnlijk PRO Vibe Carbon. Ik weet alleen niet welke wielen ik erbij moet kopen. Ik heb ongeveer EUR 600 te besteden. Zelf denk ik aan Easton EA90 SL of de Campagnolo Neutron. Ik rijd voornamelijk in de polder, maar ga ook graag ieder jaar de Alpen in en de Limburgse heuvels. Ik rijd geen wedstrijden, maar wel regelmatig maximaal, alleen of in een groep. Graag jullie advies.........

Geplaatst: 22 nov 2008 13:28
door ijzerenbriek
bikegear.be verkoopt nog altijd Shamal titanium aan 635. Ik ben nog altijd laaiend enthousiast over de Shamals. Denk dat het het perfecte wiel is voor jouw bedoelingen.

Geplaatst: 22 nov 2008 14:52
door Joseba
En zoals wel vaker bij Bikegear niet voorradig....

Geplaatst: 22 nov 2008 14:57
door colnagofreak
Ook de neutron's die jezelf al op het oog heb, is een zeer goede keuze!
Een echt allround wiel, beter vind je haast niet.

Geplaatst: 22 nov 2008 15:12
door bazz
colnagofreak schreef:Ook de neutron's die jezelf al op het oog heb, is een zeer goede keuze!
Een echt allround wiel, beter vind je haast niet.


Idd, ik zou ook opteren voor een setje Neutron, ideaal allround set. Je kan zelfs eens kijken voor de ultra's , deze zitten in je budged , alhoewel deze enkel verschillen door een carbonnen naaf en een paar grammen slanker zijn.

Geplaatst: 22 nov 2008 15:17
door drubibu
Die Neutrons zijn zeker strak, maar het schijnt nogal lastig te zijn een bandje te verwisselen. Die Eastons EA90 SL zijn nu overigens landelijk in de aanbieding, EUR 500. Aardig....... zien er ook mooi uit. Lastig toch allemaal, Goddamn!

Geplaatst: 22 nov 2008 15:25
door bazz
Drubibu schreef:Die Neutrons zijn zeker strak, maar het schijnt nogal lastig te zijn een bandje te verwisselen. Die Eastons EA90 SL zijn nu overigens landelijk in de aanbieding, EUR 500. Aardig....... zien er ook mooi uit. Lastig toch allemaal, Goddamn!


Maar de Neutron's geven geen krimp, en zijn niet duurder dan de Eastons.


:D

Geplaatst: 22 nov 2008 15:31
door drubibu
En het wordt een mooi geheel van Campa natuurlijk, een strak setje. Die Eastons zien er wel erg mooi uit. De Neutrons heb ik alleen nog in de catalogus kunnen bewonderen.
Nu nog een stuur en stuurpen, ook al zo lastig.

Geplaatst: 23 nov 2008 20:45
door composite
Of een setje Fulcrum's. De Racing1 of RacingZero zou heel goed staan bij een flamboyante fiets als de FP6.
Naven van Campa, en dus "Italiaanse flair" !

Geplaatst: 25 nov 2008 00:34
door cornelis
Ik heb in m'n onlangs aangeschafte Pinarello mooie, lichte en strakke Marchisio wielen (de X90) laten zetten. 1580 gram voor deze tot 90 kg geschikte uitvoering, de 75 kg-variant doet daar nog het een en ander van af. Een aanrader!