Pagina 1 van 1

Gereedschap M-gineering

Geplaatst: 06 mar 2009 16:45
door fsc_87
Ik ben van plan om wat gereedschap te gaan kopen om onderhoud te kunnen doen aan mijn fiets. Nu was mij eerste idee om hiervoor een gereedschapsset te kopen. Maar na verschillende topics gelezen ben ik van dit idee afgestapt, omdat er veel gereedschap in zit welke je niet gebruikt.
Nu had ik het idee om zelf in de loop van tijd een gereedschapscollectie te gaan opbouwen.
Om hiermee te beginnen had ik een aantal stukken gereedschap relatief goedkoop zien staan op www.m-gineering.nl.
Hierbij gaat o.a. om een inbussleutelset en een pedaalsleutel. Heeft iemand ervaring met M-gineering? Goede kwaliteit gereedschap?

Verder wou ik nog vragen welke gereedschappen ik eigenlijk het beste kan aanschaffen om mee te beginnen?

Geplaatst: 06 mar 2009 16:56
door andromeda
Met de gereedschappen is niets mis, gewoon algemene merken zoals bv Lifu. Kan je je geen buil aan vallen.

Pedaalsleutel is makkelijk alhoewel veel pedalen ook met inbus los te draaien zijn. Een inbussleutel setje is een must, misschien ook Torx als je met nieuwe Campa groep rijdt (gaat rijden). Gereedschap zoals een kettingpons, cassetteverwijderaard en kettingzweep zijn ook makkelijk mocht je die nog niet hebben.

Het ligt er aan wat je verder zelf wilt gaan doen qua montage/onderhoud om te bepalen wat je nodig gaat hebben.

Geplaatst: 06 mar 2009 22:34
door lange63
Nooit gereedschap gekocht bij m-gineering, wel een aantal x onderdelen. En dat ging probleemloos.

Geplaatst: 08 mar 2009 22:40
door skimons
m-gineering is top. marten kennende is het functioneel voor een goede prijs;)

Geplaatst: 08 mar 2009 23:04
door ariejee
kan ik onderschrijven. marten is top. betrouwbare jongen met zeer veel kennis van zaken. geeft ook de fietsreparatie cursussen voor www.wereldfietser.nl

Geplaatst: 09 mar 2009 23:43
door kevmori
Zelf ook tweemaal iets besteld zonder problemen, snelle levering