Pagina 1 van 8

craft onderkleding

Geplaatst: 15 okt 2009 15:55
door voetjes30
Goedemiddag iedereen.

Gisterenavond gaan fietsen in het donker. Fietsen op zich geen probleem maar het was wel redelijk koud. Nu had ik mij in de Aldi vorige week een thermo shirt met lange mouw gekocht voor €10. Ik had het kunnen weten dat dit kwalitatief niet veel soeps ging zijn maar ach, het was ook maar €10.

Nu ben ik dus op zoek naar degelijke onderkledij en dan kom je bijna automatisch bij Craft uit.
Is dit werkelijk zo'n goed materiaal? En zijn er nog andere merken die goed zijn?

Alvast bedankt voor de antwoorden

Geplaatst: 15 okt 2009 15:59
door moustache

Geplaatst: 15 okt 2009 16:05
door wurst
Ik heb laatst de ondershirts van cyclewear besteld (Shirt Essentials) aangezien ik daar via via positieve reacties over had gehoord en ze qua prijs 1/3 zijn van de craft shirts. Ik kan niet anders zeggen dan dat deze shirts minstens evengoed functioneren als mijn ondershirts van craft, dragen comfortabel, goede vochtafvoer en houden het lichaam goed warm.

Ik heb overigens geen aandelen in cyclewear voordat deze opmerking weer gemaakt wordt..

Geplaatst: 15 okt 2009 16:05
door voetjes30
Dank u moustache

Geplaatst: 15 okt 2009 16:12
door bleek
Craft? Mwah, vind ik niet zo fijn. Draag vooral under armour cold met nike pro ultimate korte mouwen eronder bij lage temperaturen. Eventueel nog een derde laagje erover.

Geplaatst: 15 okt 2009 16:13
door voetjes30
Dank u Wurst.

Ik ben al even op de site gaan kijken en ziet er best interessant uit.
Ben je ook tevereden over de service van dit bedrijf? Dit aangezien ik niet zo'n fan ben om via internet te kopen. E, kunnen ze snel leveren?

Geplaatst: 15 okt 2009 16:15
door moustache
voetjes 30 schreef:Dank u moustache


;)

Kijk voor goedkoop eens op skate-dump.nl

Geplaatst: 15 okt 2009 16:16
door bartv
Craft is prima, verschillende andere merken (Ultima, Odlo, etc.) ook.
Alleen is op basis van het feit dat je het met shirtje X aan koud had lastig te zeggen dat dat shirt niet goed is. Dit soort ondershirts zijn onderdeel van een meerlagensysteem. Dit is op zich bij de meeste fietsers welbekend maar het valt me toch op dat veel (beginnende) fietsers vaak "underdressed" op de fiets zitten.

Geplaatst: 15 okt 2009 16:21
door adu
Goede ervaring met windstopper van AGU onder camina eveneens van AGU. Gisterochtend bij 0 graad uitgeprobeerd, prima.

Geplaatst: 15 okt 2009 16:23
door moustache
adu schreef:Goede ervaring met windstopper van AGU onder camina eveneens van AGU. Gisterochtend bij 0 graad uitgeprobeerd, prima.


Sorry adu, maar nu begint het dus wel op te vallen als je wéér over AGU begint... ;)

Geplaatst: 15 okt 2009 16:44
door foosho
Ik heb sinds kort 2 zweetshirts van craft, een warmere en een koelere, bevallen prima eigenlijk..
Zolang ze maar geen hoge hals hebben, daar word ik gek van.. ;)

Geplaatst: 15 okt 2009 17:07
door wurst
Cyclewear heeft goede service, bestellen, betalen en binnen 2 à 3 dagen in huis. De site heeft bij de producten bijna altijd klantrecenties staan, ook als deze recenties minder positief zijn. Even goed lezen bij deze recenties hoe de maatvoering is en gewoon bestellen. Komt geloof ik wel iets van €5,- vzd kosten bij. Ik heb er nu 2x wat besteld, en netjes afgeleverd.

Als je liever niet via inet koopt dan gewoon een sportzaak binnenlopen en voor craft kiezen, top shirts die de investering meer dan waard zijn, gaan gewoon heel lang mee!