Pagina 1 van 1

Welke fiets?

Geplaatst: 02 mar 2010 23:05
door stuk
Hallo,
Ik zie momenteel door de fietsen het bos niet meer en heb daarom de volgende vragen. ik wil een nieuwe fiets aanschaffen met als budget max. €1500 wat ik er vooral mee ga doen is zelfstandig fietsen dus niet in team en/of wedstrijdverband. het zal zo rond de 100 max. 200 km. per week worden. wat is in zo'n geval aan te raden, carbon of alu. en waar moet ik dan op letten. zijn er bepaalde merken die een voorkeur hebben. ikzelf weeg ongeveer 95 Kg.
Alvast vriendelijk dank voor uw reactie, Anton.

Geplaatst: 02 mar 2010 23:12
door Livio Livius
Dit al gelezen http://forum.fiets.nl/forum.asp?FORUM_ID=43 ? Wat is aan te raden? Laat je eerst goed opmeten! Daarna is alles van de bekende merken goed wat past qua frame maat.

Geplaatst: 02 mar 2010 23:24
door bibske
Lees veel op dit forum en ga ook naar enkele fietsenwinkels om wat fietsen in het echt te gaan bekijken, zo krijg je een idee van wat je belangrijk vind in een fiets.