
Toscane, basisinformatie gevraagd ! + camping tips
Niks is toch zo mooi als de diversiteit aan mensen op een camping?
Van de week na het fietsen een groot blik drinken gehaald en op het bankje naast de camping super dit op zitten drinken. Wat er dan in 20 minuten langs komt is een geschenk voor je verbeeldingingsvermogen.
Van de week na het fietsen een groot blik drinken gehaald en op het bankje naast de camping super dit op zitten drinken. Wat er dan in 20 minuten langs komt is een geschenk voor je verbeeldingingsvermogen.
-
- Forum-lid
- Berichten: 52
- Lid geworden op: 15 mei 2016 20:32
- Contact
Dat zal niet veel later zijn geweest; in 2020 was de camping gesloten om in juni 2021 in de nieuwe hoedanigheid weer open te zijn gegaan.De Tukker schreef: ↑12 sep 2021 21:27tetelacourse schreef: ↑24 aug 2021 09:11 Ik ben vorige week teruggekomen uit het mooie Toscane. Na een corona-omboeking hier terecht gekomen en wel op camping-villaga Montescudaio, nabij Cecina aan de kust. Camping is onlangs overgenomen en maakt deel uit van de HumanCompany waar ook Park Albatros en Norcenni onder vallen. Vaste gasten zijn er niet zo blij mee, anderen net wel. Een goed gevulde, goed georganiseerde camping met veel NL'ers, zeker in het hoogseizoen.
...
Was die overname recent?
Wij waren er 2018. Qua Italiaanse gasten een hoog tokkiegehalte. Vond het geen aanrader.
haarspeldbochten zijn mijn specialiteit...nu die stukken en ervoor en daarna nog
Vorige week terug gekomen van 2 weken Toscane. Uitvalbasis was Lajatico. Inderdaad veel gravel / off road paden, helaas niet altijd geschikt voor de racer moet ik zeggen. Ben een aantal keer op paden beland waar ik vervolgens 20min met de fiets in de nek verder moest lopen. Daarna heb ik het maar beperkt tot de asfaltwegen en de fantastische route naar Volterra. Meermaals gedaan van beide kanten en qua afstand nog leuk qua tijd voor het thuisfront
Volgend seizoen maar is kijken voor een fietsweek in die omgeving.

Volgend seizoen maar is kijken voor een fietsweek in die omgeving.