Ik ga mee doen met de Grenspalenklassieker Extreme, dat is een challenge om van Vaals naar Cadzand via de grenspalen langs de grens NL-BE te fietsen.
Nu vond ik een GPX bestand waar alle 369 palen genummerd in staan als losse waypoints. In Garmin Basecamp kon ik de waypoints op volgorde met elkaar verbinden tot een route en als een nieuwe GPX-file exporteren.
Toen ontstond het volgende probleem: op mijn Garmin Edge 1030 plus laat de route alleen de eerste 205 waypoints (grenspalen) zien.
Ik heb de route gesplitst in een GPX met WP 001-199 en een GPX WP 200-369.
Het vreemde is nu: Als ik de tweede GPX WP 200-369 in mijn Garmin bekijk, dan zie ik alleen de waypoints van het 1e deel. Het stopt bij WP 205. De route loopt wel als een lijn verder naar Cadzand maar zonder WP's.
Doe ik iets fout of zit er bv. een maximum aan het aantal Waypoints in een route wat de Garmin aan kan? Tips welkom!
Maximum aantal waypoints in een route?
- MarkVeenstra
- Forum-lid HC
- Berichten: 6100
- Lid geworden op: 13 jun 2013 15:05
- Locatie: Delft
Ik dacht dat dat maximum bij 50 waypoints lag, bij Garmin... Maar dat is kennelijk al achterhaald.
WIND allrounder custom build 2015
Canyon Ultimate AL 2013
Canyon Ultimate AL 2013
Het liefst behoud ik ze allemaal.
We krijgen nl. voor de start de nummers van 25 palen door die we zeker moeten aandoen.
Mapsource is voor mij geen optie want dat is (was) er niet voor de Mac.
Dit aantal is afhankelijk van het aantal dat je toestel toestaat.
Ik ben onvoldoende bekend met de Edge 1030. Maar.. als deze zijn gegevens op een SD-kaart opslaat zou je het tweede deel op een tweede SD-kaart kunnen zetten.
Of je vraagt een ander navigatietoestel voor je vaderdag, aangezien deze ruimschoots verouderd is
https://www8.garmin.com/manuals/webhelp ... _NL-NL.pdf
Gek genoeg staat het aantal niet gespecificeerd in de handleiding. Gekke mensen bij Garmin
Misschien heb je wat aan deze Garmin support thread.
https://forums.garmin.com/sports-fitnes ... -waypoints
https://forums.garmin.com/sports-fitnes ... -waypoints