Wielerseizoen 2018
-
- Forum-lid
- Berichten: 1490
- Lid geworden op: 21 dec 2012 18:50
Rare tactiek van de Nederlandse dames tijdens het EK wielrennen zeg. Ben benieuwd waarom er zo gereden is.
Bianchi Oltre xr3 Ultegra di2/Scope R4D/Deda Alanera Dcr.
Factor Ostro VAM Dura-Ace di2/Black Inc.
Factor Ostro VAM Dura-Ace di2/Black Inc.
-
- Forum-lid
- Berichten: 815
- Lid geworden op: 01 feb 2011 14:40
Team bespreking vooraf: "Dames, we winnen teveel. Dat is niet goed voor de internationale belangstelling. Zet alles op alles om niet te winnen!"
- robbebopper
- Forum-lid HC
- Berichten: 5702
- Lid geworden op: 09 aug 2006 16:32
Het was inderdaad een erg onduidelijke “strategie”. Ik ben benieuwd wat ze daar zelf over gaan zeggen.
Volgens commentaar op vrt (via de ploegmechanieker) ging Nederland voluit voor een sprintzege van Lorena Wiebes. Het was dus in opdracht dat de Nederlandse vrouwen op kop van het peloton gingen sleuren. Een tactische blunder.
Dit alles kan natuurlijk alleen maar omdat het VanderBreggen aan lef ontbreekt en gewoon voor de overwinning gaat.
Dit alles kan natuurlijk alleen maar omdat het VanderBreggen aan lef ontbreekt en gewoon voor de overwinning gaat.
Van der Breggen kan je toch echt geen gebrek aan lef aanrekenen. Mijn indruk is dat het de afgelopen maanden zo als vanzelf gaat bij de Nederlandse rensters dat ze dachten hier die titel wel even cadeau te kunnen doen aan de jonge Wiebes. De gunfactor binnen de ploeg is hoog bij dit jonge talent en Van der Breggen, Vos en Blaak hebben al een enorm palmares. Daarom reed Van der Breggen niet door en ging vrijwel de voltallige Nederlandse equipe vol aan als sprinttrein. Alleen had Wiebes de kracht niet meer en kon Vos - toen ze merkte dat Lorena niet kon - het niet meer herstellen.
Laatst gewijzigd door timo2.0 op 05 aug 2018 18:31, 1 keer totaal gewijzigd.
fietsen doe ik net als een prof,
veel pillen, spuitjes en bloedtransfusies, anders wordt het een sof
veel pillen, spuitjes en bloedtransfusies, anders wordt het een sof
Tja, geen oortjes dan krijg je dat.....lugosi schreef: ↑05 aug 2018 18:17 Volgens commentaar op vrt (via de ploegmechanieker) ging Nederland voluit voor een sprintzege van Lorena Wiebes. Het was dus in opdracht dat de Nederlandse vrouwen op kop van het peloton gingen sleuren. Een tactische blunder.
Dit alles kan natuurlijk alleen maar omdat het VanderBreggen aan lef ontbreekt en gewoon voor de overwinning gaat.
- daniel1975
- Forum-lid HC
- Berichten: 33548
- Lid geworden op: 11 nov 2004 14:14
Welnee, oortjes zijn écht niet van invloed hoor ik altijd.......
People listen to reply, not to understand
Als jij een hekel aan bekken trekken hebt, dan lijkt mij dat prima. Iedereen zijn eigen mening. Het is alleen een beetje raar dat de rest van de forumleden door Beni daar ook op aangesproken worden.daniel1975 schreef: ↑05 aug 2018 14:29 @karl: ik heb gister de koers niet gezien, dus kan ook niks vinden van de bekken van Tolhoek.
Buiten dat: grimas trekken is menselijk. Enige wat mij bij Titi en Ala irriteert is het geforceerd bekken trekken en gebaartjes maken zodra hij doorheeft dat de camera op hem is gericht.
Qua koersen heb ik altijd wel respect gehad voor de aanvalsdrang van Titi.
Fietsen is gezond, dus eet meer fiets
- daniel1975
- Forum-lid HC
- Berichten: 33548
- Lid geworden op: 11 nov 2004 14:14
Beni heeft vooral trollenstatements geplaatst hier, dus die neem ik sowiso niet serieus 

People listen to reply, not to understand