Ik vandaag m'n eerste rit met de OFM gefietst, ging erg goed. Maar moet idd ook eens een route rijden met de standaard meegeleverde kaart om het verschil te kunnen zien.
Garmin Edge 830
Ik heb ook nog een vraagje over de synchronisatie met Strava. Na mijn rit werd de route direct geupload naar Strava. Ik had mijn tel wel bij me maar bewust mijn bluetooth uit gezet.
Hoe verloopt dan de synchronisatie naar Strava? Is dat doordat ik via connect IQ Strava heb geïnstalleerd? Ik vind het heel handig maar snap niet helemaal hoe het werkt. Hoor het graag.
Hoe verloopt dan de synchronisatie naar Strava? Is dat doordat ik via connect IQ Strava heb geïnstalleerd? Ik vind het heel handig maar snap niet helemaal hoe het werkt. Hoor het graag.
-
- Forum-lid
- Berichten: 1
- Lid geworden op: 23 feb 2020 12:49
Kun je met de 830 je hartslagmeter en sensoren van de 820 blijven gebruiken?
Ik gebruik mijn hartslag sensor van de edge 705. Als er ant+ op staat dan werkt het.Vladibrass schreef: ↑23 feb 2020 12:52 Kun je met de 830 je hartslagmeter en sensoren van de 820 blijven gebruiken?
Al jaren rijd ik met de Edge 810. Gisteren heb ik weer eens een flink stuk door de bossen gereden (doe ik niet heel vaak) en toen viel me weer eens op dat de 810 onder de bomen toch wel heel vaak de weg kwijt is, dan begint die te piepen dat ik 'uit koers' ben terwijl dat helemaal niet zo is, integendeel niet ik ben uit koers maar de GPS is de positie kwijt. Een bekend euvel van de 810 en andere oudere Garmin apparaten.
Goed nu mijn vraag - is de gps ontvangst beter op de 830 tov de 810? Hopelijk zijn er mensen hier die de stap van 810 naar 830 hebben gemaakt en hier iets over kunnen zeggen.
Zou voor mij een mooie smoes zijn om de aankoop van een 830 te kunnen rechtvaardigen
Goed nu mijn vraag - is de gps ontvangst beter op de 830 tov de 810? Hopelijk zijn er mensen hier die de stap van 810 naar 830 hebben gemaakt en hier iets over kunnen zeggen.
Zou voor mij een mooie smoes zijn om de aankoop van een 830 te kunnen rechtvaardigen
-
- Forum-lid HC
- Berichten: 4290
- Lid geworden op: 23 jul 2009 02:25
De 830 is (subjectief) iets beter, maar zeker niet perfect. Objectief gezien zou het een stuk beter moeten zijn door de toevoeging van GLONASS (Russische GPS) en Galileo (Europese GPS) maar van die laatste weet ik dat er nog volop satellieten de lucht in geschoten worden voor het aanzienlijk 'beter' is.
Eerlijk gezegd zou ik niet om die reden upgraden. Onder een viaduct door krijg ik nog steeds snel "Lost satellites". In het bos heb ik het simpelweg opgelost met een speedsensor (ik heb meestal ook een paar kilometer meer dan anderen in het bos).
Er zijn andere redenen te bedenken waarom ik wél zou upgraden naar de 830, maar was ook tevreden met de 810. Ik heb uiteindelijk de stap gemaakt omdat de 810 defect was en ik mijn geld terug kreeg.
Hallo,
gister een heerlijke rit gemaakt, maar met de navigatie ging het niet helemaal goed. Ik had van internet een gpx gedownload. Tijdens de route gaf hij steeds aan dat ik niet op de route zat. Ik volgde wel een route en dacht in eerste instantie dat de garmin mij naar de route terug navigeerde. Echter bleek dat niet het geval. Ik zat wel op de route maar op de terug weg kwam ik weer op dezelfde route als de heen weg. Uiteindelijk heb ik de route maar uitgezet en zelf naar huis gefietst (was toch nog steeds een mooie rit!).
Ik ben niet bij de start van de route begonnen, maar probeerde na een aantal km de route op te pikken. Dat kwam beter uit vanaf mijn huisadres. Zou het daar aan hebben gelegen? De vorige rit was ook een gedownloade gpx, daar ben ik wel vanaf startpunt begonnen. Toen ging het wel goed.
gister een heerlijke rit gemaakt, maar met de navigatie ging het niet helemaal goed. Ik had van internet een gpx gedownload. Tijdens de route gaf hij steeds aan dat ik niet op de route zat. Ik volgde wel een route en dacht in eerste instantie dat de garmin mij naar de route terug navigeerde. Echter bleek dat niet het geval. Ik zat wel op de route maar op de terug weg kwam ik weer op dezelfde route als de heen weg. Uiteindelijk heb ik de route maar uitgezet en zelf naar huis gefietst (was toch nog steeds een mooie rit!).
Ik ben niet bij de start van de route begonnen, maar probeerde na een aantal km de route op te pikken. Dat kwam beter uit vanaf mijn huisadres. Zou het daar aan hebben gelegen? De vorige rit was ook een gedownloade gpx, daar ben ik wel vanaf startpunt begonnen. Toen ging het wel goed.
Is er iets veranderd in de software update?
Sinds 2 weken blijft mijn activiteit doorgaan terwijl ik ergens aan de koffie zit (ja, toen kon het nog net)
Alles staat op "pauze zodra gestopt" en dat deed het altijd perfect.
Nu blijft hij echter actief en zie je als je inzoomt een spaghetti aan bewegingen.
Ook heb ik de startsnelheid al op 9,99 km/uur staan, maar niks helpt.
Iemand een idee?
Tanx
Sinds 2 weken blijft mijn activiteit doorgaan terwijl ik ergens aan de koffie zit (ja, toen kon het nog net)
Alles staat op "pauze zodra gestopt" en dat deed het altijd perfect.
Nu blijft hij echter actief en zie je als je inzoomt een spaghetti aan bewegingen.
Ook heb ik de startsnelheid al op 9,99 km/uur staan, maar niks helpt.
Iemand een idee?
Tanx