Zonet een route gemaakt en ik heb nu bij het uitlezen hele rare data.
http://connect.garmin.com/activity/490287495
Stukje in het begin is een rechte lijn
Piek van 138Km/u
Piek van 1Bpm hartslag
23,000Km
Piek met 179Rpm
Piek met -103 graden
Is hier nog iets aan te doen of gewoon domme pech?
De afstand, hoogtemeters, en de rest van de date lijkt te kloppen, alleen deze uitschieters.
Hulp bij GPS file correctie
-
- Forum-lid
- Berichten: 2285
- Lid geworden op: 20 jan 2011 23:40
- Locatie: barcelona
- Contact
Even van slag af gebeurt allemaal op hetzelfde tijdstip.
Data kun je bewerken maar de lijnen blijven staan in de diagrams.
En als je bij strava of ridewithgps upload?
Data kun je bewerken maar de lijnen blijven staan in de diagrams.
En als je bij strava of ridewithgps upload?
Sensa GF White edition.
Sensa Gulia G2.
Cannondale Topstone 4
Sensa Gulia G2.
Cannondale Topstone 4
-
- Forum-lid
- Berichten: 2285
- Lid geworden op: 20 jan 2011 23:40
- Locatie: barcelona
- Contact
Hetzelfde. Op Strava heb ik 23000Km als rit en dat wil ik niet (ook gezien ik al een gedeelte heb geupload en blijkt dat ik een KOM heb... zul je altijd zien...)
http://app.strava.com/activities/135895037
Het 2e gedeelte moet Strava uploaden omdat ik een bericht krijg dat de route al in mijn profiel staat.
http://app.strava.com/activities/135895037
Het 2e gedeelte moet Strava uploaden omdat ik een bericht krijg dat de route al in mijn profiel staat.
- jeroenkuiper
- Forum-lid
- Berichten: 1090
- Lid geworden op: 31 mei 2010 00:20
- Locatie: wolvega
een keer een mismatch met de snelheid kom ik ook wel eens tegen, maar lijkt wel of jouw Garmin deze hele opname het pad een beetje kwijt was.
wat gebeurd er als je de training exporteert naar je computer als TCX en dan importeert in bijvoorbeeld Endomondo?
Ik denk persoonlijk dat je unit niet goed verbonden is met de sensor achter en met de GPS waardoor je dit soort vreemde metingen krijgt en dat zal niet herstelbaar zijn, of je moet de route nog een keer fietsen.
wat gebeurd er als je de training exporteert naar je computer als TCX en dan importeert in bijvoorbeeld Endomondo?
Ik denk persoonlijk dat je unit niet goed verbonden is met de sensor achter en met de GPS waardoor je dit soort vreemde metingen krijgt en dat zal niet herstelbaar zijn, of je moet de route nog een keer fietsen.
Waarschijnlijk corrupte file,en voor de juiste data moet je hem overnieuw rijden.jsprbcn schreef:Hetzelfde. Op Strava heb ik 23000Km als rit en dat wil ik niet (ook gezien ik al een gedeelte heb geupload en blijkt dat ik een KOM heb... zul je altijd zien...)
http://app.strava.com/activities/135895037
Het 2e gedeelte moet Strava uploaden omdat ik een bericht krijg dat de route al in mijn profiel staat.
Ook de uitschieters van hartslag,cadans en hm.
Sensa GF White edition.
Sensa Gulia G2.
Cannondale Topstone 4
Sensa Gulia G2.
Cannondale Topstone 4
-
- Forum-lid
- Berichten: 2285
- Lid geworden op: 20 jan 2011 23:40
- Locatie: barcelona
- Contact
Ik wacht tot Strava het bestand nogmaals upload zo dat ik hem kan croppen, dan is het goed genoeg voor mij.
De fout zit ook precies tussen het laden van 2 courses in, en ik had tevens dat de 510 vast sloeg en dat ik hen uit/aan moest zetten.
De fout zit ook precies tussen het laden van 2 courses in, en ik had tevens dat de 510 vast sloeg en dat ik hen uit/aan moest zetten.
- amclassic-fan
- Moderator
- Berichten: 24321
- Lid geworden op: 23 jun 2004 17:56
- Locatie: Leende
Heb je SNAP geprobeerd ( http://strava-tools.raceshape.com/snap/ ) niet direct voor Garmin, maar wel voor Strava
-
- Forum-lid
- Berichten: 2285
- Lid geworden op: 20 jan 2011 23:40
- Locatie: barcelona
- Contact
SNAP is volgens mij niet geschikt voor de correctie die ik wens gezien het om uitschieters en een crop gaat.
Golden Cheetah moet ik eens goed voor gaan zitten gezien ik hier niet echt veel van snap.
Het is minder moeite om de route nogmaals te rijden.....
Golden Cheetah moet ik eens goed voor gaan zitten gezien ik hier niet echt veel van snap.
Het is minder moeite om de route nogmaals te rijden.....
-
- Forum-lid
- Berichten: 2285
- Lid geworden op: 20 jan 2011 23:40
- Locatie: barcelona
- Contact
Ik heb inmiddels even met Golden Cheetah lopen klooien en daar kun je inderdaad piek correcties doen.
De data van het begin heb ik verwijderd met GC en toen nogmaals naar Strava verzonden nu is het acceptabel.
Vandaag trouwens ook een rit gemaakt en niks aan de hand verder.
De data van het begin heb ik verwijderd met GC en toen nogmaals naar Strava verzonden nu is het acceptabel.
Vandaag trouwens ook een rit gemaakt en niks aan de hand verder.