Op welke manier krijg je die piepjes voor een bocht als je een route maakt?xoun schreef:Ik heb er eentje via de grijze import uit israel laten komen, voor 200 euro inclusief HRM en cadansmeter . Ik heb nog een 'oude' met SD kaartmateriaal. Heb voor mijzelf besloten dat ik geen HD-maps nodig heb. Ik vind de SD kaarten prima werken voor wanneer je de route zelf al hebt uitgestippeld. De haken en ogen van de Navteq HD kaarten (het zijn autokaarten dus niet alle fietspaden staan erop en navigatie werkt dus ook onvoldoende) hebben mijn doen beslissen dat ik dan maar zonder on-the-fly navigatie werk.
Ik heb dit weekend voor het eerst met een via Brytonvbridge uitgestippelde route gereden. Op zicht werkt het prima hoewel de piepjes bij trackpoints wel eens irritant kunnen worden, zeker op lange rechte wegen. Enige nadeel is dat de route in een camouflage groen is getekend dus zonder achtergrondverlichting af en toe moeilijk te zien is. Maar de rode stippellijn naar de volgende waypoint helpt dan voldoende. Ben al met al zeer tevreden. Ik ga er volgende maand mee naar Rome fietsen, dus dan volgt de echte duurtest.
Bryton Rider 50 (goedkope broertje van de Garmin Edge 705)
Life is like riding a bicycle. To keep your balance you must keep moving.
Albert Einstein
Albert Einstein
Heb de laatse dagen steeds last dat de Bryton van scherm verspringt. Al ik over een klinkerweg rij of een paar keer bel dan staat hij de ene keer in de instellingen dan weer in fietsprofiel etc wie weet wat dat kan zijn.
BLADE 2012***SRAM Red***FFWD-6-SE
Paris-Nice 2004***Shimano 105***H plus Son SL42
Paris-Nice 2004***Shimano 105***H plus Son SL42
Even een korte vraag, probeer via een andere computer mijn Bryton uit te lezen (brytonbridge geinstalleerd), maar hij geeft de hele tijd een fout "Error_Succes". Is iemand het vandaag al gelukt om een rit te uploaden/downloaden?
Werkt hier zonder probleem. Wel Google Chrome gebruiken.justeltjo schreef:Even een korte vraag, probeer via een andere computer mijn Bryton uit te lezen (brytonbridge geinstalleerd), maar hij geeft de hele tijd een fout "Error_Succes". Is iemand het vandaag al gelukt om een rit te uploaden/downloaden?
Life is like riding a bicycle. To keep your balance you must keep moving.
Albert Einstein
Albert Einstein
Weet iemand hier nog een antwoord op?body schreef:Op welke manier krijg je die piepjes voor een bocht als je een route maakt?xoun schreef:Ik heb er eentje via de grijze import uit israel laten komen, voor 200 euro inclusief HRM en cadansmeter . Ik heb nog een 'oude' met SD kaartmateriaal. Heb voor mijzelf besloten dat ik geen HD-maps nodig heb. Ik vind de SD kaarten prima werken voor wanneer je de route zelf al hebt uitgestippeld. De haken en ogen van de Navteq HD kaarten (het zijn autokaarten dus niet alle fietspaden staan erop en navigatie werkt dus ook onvoldoende) hebben mijn doen beslissen dat ik dan maar zonder on-the-fly navigatie werk.
Ik heb dit weekend voor het eerst met een via Brytonvbridge uitgestippelde route gereden. Op zicht werkt het prima hoewel de piepjes bij trackpoints wel eens irritant kunnen worden, zeker op lange rechte wegen. Enige nadeel is dat de route in een camouflage groen is getekend dus zonder achtergrondverlichting af en toe moeilijk te zien is. Maar de rode stippellijn naar de volgende waypoint helpt dan voldoende. Ben al met al zeer tevreden. Ik ga er volgende maand mee naar Rome fietsen, dus dan volgt de echte duurtest.
Life is like riding a bicycle. To keep your balance you must keep moving.
Albert Einstein
Albert Einstein
- leocuypers
- Forum-lid
- Berichten: 495
- Lid geworden op: 10 feb 2005 22:10
Vandaag de Reuzen van de Ardennen gefietst
start is nabij Tilf, vreemd was dat op deze plaats het kaartscherm aangaf dat er geen kaart geinstalleerd was.
een 10 tal km verder wisseld ik tussen de schermen en kwam de kaart tevoorschijn.
toen ik weer bij Tilf kwam controleerd ik het nogmaals, en weer geen kaart
ik heb geinstaleerd: belgie: nederland, duitsland en luxemburg
Ik heb overigens OSM (basemaps) eropstaan, bij controle kaartinformatie op de Bryton 50 geeft hij bovengenoemde landen aan.
Heeft iemand dit nog meer gehad en wat kan de reden zijn van deze blinde vlek.
start is nabij Tilf, vreemd was dat op deze plaats het kaartscherm aangaf dat er geen kaart geinstalleerd was.
een 10 tal km verder wisseld ik tussen de schermen en kwam de kaart tevoorschijn.
toen ik weer bij Tilf kwam controleerd ik het nogmaals, en weer geen kaart
ik heb geinstaleerd: belgie: nederland, duitsland en luxemburg
Ik heb overigens OSM (basemaps) eropstaan, bij controle kaartinformatie op de Bryton 50 geeft hij bovengenoemde landen aan.
Heeft iemand dit nog meer gehad en wat kan de reden zijn van deze blinde vlek.
Laatste nieuws wat overigens al bekend is hier zie o.a. http://www.facebook.com/BrytonNL
Momenteel wordt er erg hard gewerkt aan de connectie met BrytonBridge. Er is al veel verbeterd, maar het wordt nog veel beter. Er komt een desktop applicatie, waardoor je zonder tussenkomst van brytonsport.com je ritten op jouw eigen computer kunt opslaan. Koppelingen met o.a. Strava en SportTracks zijn aan staande.
Momenteel wordt er erg hard gewerkt aan de connectie met BrytonBridge. Er is al veel verbeterd, maar het wordt nog veel beter. Er komt een desktop applicatie, waardoor je zonder tussenkomst van brytonsport.com je ritten op jouw eigen computer kunt opslaan. Koppelingen met o.a. Strava en SportTracks zijn aan staande.
Life is like riding a bicycle. To keep your balance you must keep moving.
Albert Einstein
Albert Einstein
Afgelopen zaterdag een stuk van een toertocht (met racefiets) gereden en moest toen met spoed terug voor een dreigende netvliesloslating.
Geen punt voor wat betreft de Bryton50 ....er zit in menu HOME - Zoeken&Gaan een "terug naar start" mogelijkheid.
Helaas was deze NIET te zien in het menu.
Daarna geprobeerd om via Zoeken&Gaan - Historieverslag het begin en eindpunt om te draaien.
Weigerde dat te doen, alleen twee fietsers in beeld dus als het ware de route nog eens fietsen tegen de (virtuele) tegenstander.
Daarna het adres van beginpunt opgegeven en de Bryton leidde mij helaas over onverharde paden vol met zand en stenen en diepe kuilen en dat kon ik nu net niet gebruiken.
a) Heeft iemand wel eens geprobeerd om een route terug te rijden en is dat gelukt en hoe dan?
b) Kan ik ergens opgeven dat ik alleen verharde wegen wil en geen onbegaanbare paden en hoe dan?
Ik mag momenteel (hopenlijk even) niet fietsen om te testen.
Geen punt voor wat betreft de Bryton50 ....er zit in menu HOME - Zoeken&Gaan een "terug naar start" mogelijkheid.
Helaas was deze NIET te zien in het menu.
Daarna geprobeerd om via Zoeken&Gaan - Historieverslag het begin en eindpunt om te draaien.
Weigerde dat te doen, alleen twee fietsers in beeld dus als het ware de route nog eens fietsen tegen de (virtuele) tegenstander.
Daarna het adres van beginpunt opgegeven en de Bryton leidde mij helaas over onverharde paden vol met zand en stenen en diepe kuilen en dat kon ik nu net niet gebruiken.
a) Heeft iemand wel eens geprobeerd om een route terug te rijden en is dat gelukt en hoe dan?
b) Kan ik ergens opgeven dat ik alleen verharde wegen wil en geen onbegaanbare paden en hoe dan?
Ik mag momenteel (hopenlijk even) niet fietsen om te testen.
Werken gaat ten koste van je vrije tijd. Werken na je 50-ste ten koste van je gezondheid.
Hebben jullie dit ook als je tijdens het fietsen, bijvoorbeeld na een uur van scherm wilt veranderen dat dit heel traag gaat?
Life is like riding a bicycle. To keep your balance you must keep moving.
Albert Einstein
Albert Einstein
iig beterschap gewenst!dirber schreef:Afgelopen zaterdag een stuk van een toertocht (met racefiets) gereden en moest toen met spoed terug voor een dreigende netvliesloslating.
Geen punt voor wat betreft de Bryton50 ....er zit in menu HOME - Zoeken&Gaan een "terug naar start" mogelijkheid.
Helaas was deze NIET te zien in het menu.
Daarna geprobeerd om via Zoeken&Gaan - Historieverslag het begin en eindpunt om te draaien.
Weigerde dat te doen, alleen twee fietsers in beeld dus als het ware de route nog eens fietsen tegen de (virtuele) tegenstander.
Daarna het adres van beginpunt opgegeven en de Bryton leidde mij helaas over onverharde paden vol met zand en stenen en diepe kuilen en dat kon ik nu net niet gebruiken.
a) Heeft iemand wel eens geprobeerd om een route terug te rijden en is dat gelukt en hoe dan?
b) Kan ik ergens opgeven dat ik alleen verharde wegen wil en geen onbegaanbare paden en hoe dan?
Ik mag momenteel (hopenlijk even) niet fietsen om te testen.
Zoals je zelf ook schrijft... Je kan van een route (na het openen van de route) het begin en eindpunt "omkeren/omwisselen" en als je dan de route volgt rij je de route in tegengestelde richting en dus weer terug (tenminste dat lijkt mij logisch, heb het nog niet geprobeerd).
Vreemd als dat niet gewerkt heeft.
Type wegen kiezen is volgens mij niet mogelijk.